x-kom hosting

Dlaczego nie mogę zainstalować Windowsa Home na Asrock AM2NF6G-VSTA ?

Toman
utworzono
utworzono

Witam,

Od kilku dni usiłuję zainstalować system, wyczerpałem już wszystkie znane mi sposoby, aby opanować problem i nic.

Problem wyglada następująco po z botowaniu kompa z plytki instalacyjnej wgrywane sa podstawowe sterowniki potrzebne do instalacji, następnie wskakuje czarny ekran z podkreśleniem "_" i nie przechodzili dalej do nastepnego kroku w ktorym enterem przechodzimy do dalszej instalacji.

PLyta głw jak w temacie 2X512 DDR2 Goodram, dysk sata Maxtor 160Gb.

Kroki, które juz podjąłem to, test na innym dysku SATA oraz ATA, byl nowy naped dvd celem wyeliminowania problemu odczytu z plyty..., zgodnie z informacjami na stronie producenta nie wymagane sa dodatkowe sterowniki dla kontrolera sata jeśli nie ma dysków w raid, mimo wszystko takowe sterowniki także dawałem...nie pomogło...

aktualnie testuja sie pamieci memtestem...ale także wymiennie zostawiałem po 1 sztuce w kompie, zeby obie byly padniete watpie...

Czy ktoś miałby jeszcze jakis pomysł, sztuczkę ktora można by zastosowac?

Z góry Dzięki !

Pozdrawiam

Toman

BlackRaven
komentarz
komentarz

Podaj konfigurację kompa. Jakiego windowsa instalujesz? Próbowałeś zainstalować innego/z innej płyty?

Toman
komentarz
komentarz

Podaj konfigurację kompa. Jakiego windowsa instalujesz? Próbowałeś zainstalować innego/z innej płyty?

Cóż mógłbym dodać do konfiguracji, wszystko zostało podane prócz procesora, który raczej chyba nie ma znaczenia AM2 3000MHz, tak próbowałem dwoma różnymi oryginalnymi Windows Home jak w temacie oraz profesional z SP3...

Pamięci sa ok wg memtestu....

Pozdrawiam

Toman

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.