x-kom hosting

Ciągłe pojawianie się blue screen, wymieniony zasilacz

Mossin
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam! Otóż od przedwczoraj gdy wchodzę w grę ,lub zostawię komputer na kilka minut dostaje nagle Blue Screena. To jest dla mnie dziwne ,ponieważ nic nie było dotykane od poprzedniego włączenia i dobrze wszystko grało. Czytałem że takie działanie daje znać ,że zasilacz jest na wyczerpaniu, no i oczywiście to się sprawdziło. Miałem awarię wczoraj, załatwiłem nowy zasilacz dzisiaj lecz błąd dalej występuje. Poprzednio takiego BS'a miałem gdy komputer się do nowych zasilaczy przyzwyczajał ,tylko że dzisiaj to coś mu zbyt długo idzie Oto dane z BS'a:

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

BCCode : 1000000a

BCP1 : 00000016

BCP2 : 0000001C

BCP3 : 00000000

BCP4 : 805023B2

OSVer : 5_1_2600

SP : 2_0

Product : 768_1

Z góry dziękuje za pomoc.

Mossin
komentarz
komentarz

Zrobiłem to co napisałeś, lecz komputer nic nie wykrył. Jeśli chodzi o minidump to jest to jakiś Mini091209-01 (mam tam takich kilka) i jeszcze Mini091409-01.

Mossin
komentarz
komentarz

Chyba znalazłem rozwiązanie. Możliwe że niektóre pliki po awarii mogły ulec błędnemu funkcjonowaniu, więc postanowiłem zainstalować SP3. Zainstalowałem i normalnie wchodzę 15 razy w grę i nie ma BSOD'a! Lecz nie ma na razie co się cieszyć, czas pokaże.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.