x-kom hosting

"Użytkownik mógł paść ofiarą fałszowania oprogramowania", Windows XP

K2sprzyk
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszystkich forumowiczów oraz adminów i modów. Mam pewien problem który w niektórych sytuacjach mi przeszkadza, otóż jakiś czas temu komp i ogólnie oprogramowanie WindowsaXP ładnie szło i nic mi nie wyskakiwało.. Az do momentu gdy brat zainstalował SP3 bo mu nibyy do CSa byl potrzebny i tu nasuwa się pytanie: Czy to wina tego dodatku czy czegos innego? Od razu zastrzegam ze moje oprogr. to nie pirat.

Edytowane przez K2sprzyk

Gość
komentarz
komentarz

Pytanie zasadnicze: CO wyskakuje?

K2sprzyk
komentarz
komentarz

Oto cały komunikat:

"Użytkownik mógł paść ofiarą fałszowania oprogramowania"

W przypadku tej kopii systemu Windows sprawdzenie oryginalności dało wynik negatywny.

Nie wkleję skrina bo na nim sie on nie pokazuje oO ;/

A jak już mówiłem odkąd ostatnio komputer był u reinstalki taki komunikat sie nie pojawiał aż do tego feralnego dnia.

Gość
komentarz
komentarz

Więc jak sam widzisz - masz piracką kopię systemu Windows. Ew. brat ładnie Ci namieszał instalując takową. Sam SP3 standalone na pewno tego nie spowodował.

K2sprzyk
komentarz
komentarz

Czyli znow wizyta w jakims serwisie ;) Ehhh A może póki co da się to jakoś wył. żeby się to nie wyświetlało do czasu gdy po raz kolejny od wiedzę jakiś serwis? Hmm

Gość
komentarz
komentarz

A co Ci pomoże serwis na to że masz piracki system?

A może póki co da się to jakoś wył. żeby się to nie wyświetlało do czasu gdy po raz kolejny od wiedzę jakiś serwis?

Za tego typu pytania zaraz zamkniemy wątek jeśli tak dalej pójdzie ;) . Poza tym patrz - pytanie nad cytatem ^_^ .

K2sprzyk
komentarz
komentarz

Dobra już nie bede pytał ;P Jakoś się z tym uporam a póki co dzięki za informacje ;)

Mephic
komentarz
komentarz

Windows Genuine Advantage czyli jak z uczciwych użytkowników zrobić piratów. :) System miał w zamyśle weryfikować legalność, w zamian za to udostępniając m.in. aktualizacje, a w rzeczywistości wyświetla komunikaty o nielegalności nawet przy oryginalnym oprogramowaniu.

http://www.pcworld.pl/news/97387/Usun.tajnego.agenta.z.Windows.html -> sposób rozwiązania problemu.

zabielak
komentarz
komentarz

http://www.idg.pl/ftp/pc_11721/RemoveWGA.1.2.html

Sciagnij ten program, zainstaluj , zrestartuj kompa i po problemie :)

(przepraszam za podawanie linka)

Gość
komentarz
komentarz
Dobra już nie bede pytał

Dobrze byłoby gdybyś pokazał zdjęcie naklejki od oryginalnej Visty wraz z jakimś elementem rozpoznawalnym że jest to faktycznie Twoja własność, np. karteczką czy też monitorem z forum w tle. Wtedy będziemy mogli Ci dalej pomóc ;).

jason182
komentarz
komentarz

Dobrze byłoby gdybyś pokazał zdjęcie naklejki od oryginalnej Visty ....

Ma XP [sP3].

// Tfu, faktycznie. My mistake - zazwyczaj tego typu wątki są z V w roli głównej, stąd moja pomyłka :).

Wg albo ktos mu sprzedal 'oryginalny' system albo leci w kulki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.