x-kom hosting

Komputer nie włącza się po formacie, brak sygnałów dźwiękowych

nawrat
utworzono
utworzono

Witam. Mam nastepujacy problem:

Znajomy dal mi komputer, zebym mu go naprawil, bo nie chcial mu sie wgrac do windowsa, resetowal sie sam w czasie wgrywania. Zrobilem formata, wszystko ladnie pieknie dzialalo. Ale teraz gdy mialem juz go oddac przy probie wlaczenia w ogole nie zaskakuje monitor. Nie slychac zadnych brzeczen z glosniczka, (glosniczek z obudowy nie jest podlaczony, bo na plycie glownej nie ma wtyczki speaker, wiec chyba jest jakis wbudowany) wiec nie wiem co sie popsuło. Jakies pomysly, co zrobic?

płyta: MSI K9AGM3-FIH

procesor jakis AMD

zasilacz: rasurbo rbp 450 cl

//poprawiam ort. w tytule tematu //tomek.b9

hudy
komentarz
komentarz

a wiatraki np na procesorze stratują czy tez nie działają?? ja bym w pierwszej kolejności stawiał na płytę główna później na zasilacz... u mnie wszytki problemy z włączeniem kompa zawsze kończyły się na wymianie płyty głównej.ostatnio nawet wciągu 2 tygodni w dwóch komputerach padła płyta i były właśnie takie objawy...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.