x-kom hosting

Monitor LG Flatron ez t710bh

zakreconyy
utworzono
utworzono

drgajacy obraz, zmienialem odswiezanie i ciagle to samo;/ monitor ma ok 1 roku co o tym sadzicie?

odsune glosniki, pomoze ale miga dalej choc mniej

Gość
komentarz
komentarz

zakreconyy, Drga od samego początku? Postawiłeś jakieś urządzenie elektryczne obok monitora?

zakreconyy
komentarz
komentarz

jedyne co postawilem to 2 tel komorkowe i glosniki, ale glosniki staly tak okolo roku i nic nie bylo, wiesz drgac chyba zawsze drgal chodzi mi oto ze jak poloze twarz na ekreanie to zobacze ruchy, ale teraz bylo tak ze siedzac 70cm od monitora po 5 min bolaly oczy obraz zabardzo skakal, bez porownania do poprzedniego stanu 'czyli typowego odswiezania'

neon33
komentarz
komentarz

A masz mikrofalówkę gdzieś za ścianą,blisko?

Przemek
komentarz
komentarz

Jakie odswiezanie masz ustawione ?

Gość
komentarz
komentarz

A jaką masz rozdzielczość ekranu i jaką częstotliwość odświeżania?

zakreconyy
komentarz
komentarz

sytuacja byla taka wpadam do domu, stancji nie mam pradu w pokoju wywalilo korki ale chodzimi o ta puszke a nie sam korek :D

teraz musialem kompa przesunac najblizej drzwi wyjsciowych z pokoju i przedluzaczem lapie prad z przedpokoju :D

wczesniej caly sprzet stal 2 metry dalej rozdzielczosc 1024.... i 65 odswiezanie

teraz dalem na 85odswiezanie i glosniki odsunelem po 15cm wstosunku co bylo KIEDYS ;o

jedyne co mam blisko to lampke stojaca, moze miec jakis wplyw?

a za sciana tzn przez 2 sciany i jakis odstep korytarza jest lodowka i chyba tylko tyle no w sumie o 2 metry przyblizylem sie do telewizora ktory i tak jest jakies 3 metry dalej...i byl bez pradu wiec niewiem co to moglo byc

Przemek
komentarz
komentarz

No to juz dziala dobrze czy nie ?

Trudno troche sie polapac ;)

Gość
komentarz
komentarz

Możesz spróbować wyłączyć z gniazdka lodówkę i telewizor, ale myślę, że to nie będzie miało wpływu. Jedyna rzecz jaka przychodzi mi do głowy, to zakłucenia w gniazdku. Spróbuj pociągnąć prąd z innego, najlepiej z innej fazy.

zakreconyy
komentarz
komentarz

oo mozliwe ze masz racje, jednak nie mam jak pociagnac, jak pisalem lapie prad z przedpokoju mam tam 1 kontakt dalej przedluzac nie starcza chyba ze kompa wyniose do kuchni ;/;/ bylo dobrze, juz znowu skacze... a nic nie ruszalem

Gość
komentarz
komentarz

Wymień przedłużacz. możliwe, że to on powoduje skoki napięć w sieci (iskrzenia, niekontakt na zaciskach itp.)

zakreconyy
komentarz
komentarz

@puciek chyba Twoja perwsza sugestia byla dobra, ta tyczaca sie gniazdka

w sumie jak mowilem jak wrocilem na stancje nie bylo pradu, czyli w miejscu gdzie stal komputer kiedys nie moge sprawdzic odrazu podlaczylem go pod INNE gniazdko, mozliwe ze ono jest powodem problemow kilka razy przez nie wylecialy korki uzywajac odkurzacz, powiedz mi tylko czy owe skoki napiec, moga zle wplynac na dalsza prace monitora? i sprzetu? komputer jest dopiero uzywany 1 dzien na tym gniazdku i maxymalnie bedzie to 2 dni, bo pozniej bedzie odlaczony, poniewaz po sesji uciekam stad...

czy lepiej natychmiast go odlaczyc?

Gość
komentarz
komentarz

Nie powinno to wyrządzić szkody, ale na dłuższą metę może.

zakreconyy
komentarz
komentarz

dzieki wielkie leci sog o ile moge:D

[ Dodano: 2007-06-28, 19:28 ]

miales calkowita racje, to wina gniazdka, zreperowalismy pradtam gdzie go ni eb ylo i teraz hula jak sie patrzy :]

// ps dla odwiedzajacych -> zapytasz, uzyskasz odpowiedz!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.