x-kom hosting

Komunikat o brakującym lub uszkodzonym pliku hal.dll, Windows

kalish
utworzono
utworzono

Witam. Mam taki problem ze kupiłem od kolegi płytę główną Asus A8N SLI i kupiłem do tego kartę graficzną Gainward 8400 dodam ze mam dwa dyski 250 gb gdize mam windowsa i 80 gb dodam ze dyski sa na ATA..

Jak już wszystko złożyłem to wyskakuje mi komunikat "następujacy plik nie został znaleziony lub jest uszkodzony:

<katalog główny Windows>\system32\hal.dll. " próbowałem naprawiać system i reinstalowałem system ale to nic nie pomogło(dziwne ze nawet zmiana windowsa nie pomogła) Mam windowsa XP Profesional uruchomiłem go z rozruchem płyty, no ale jak wyjmę płyte i ustawie żeby startowało z dysku to juz nie działa bo cały czas wyskakuje ten komunikat.. Czy jak zmieniłbym Windowsa na Viste np. to by to pomogło ???

jeżeli juz taki temat był to przepraszam ale szukałem i nie znalazłem..

kalish
komentarz
komentarz

Robiłem tak jak jest tam napisane fakt ze bez tego ostatniego żeby usunąć błędny wpis ale jak wpisuje /fastdetect to nastepnie wystakuje znowu C:\Windows to wpisuje EXIT ok i wychodzi ale płyty wyciągnąć nie moge a jak juz wyciągne to sie komputer nie włącza oczywiscie zmieniam aby bootowalo z dysku i wyskakuje nadal ze plik uszkodzony. jedyne włączenie komputera to z rozruchem płyty

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.