x-kom hosting

Błąd przy włączaniu komputera - pliki cpg

beryn
utworzono
utworzono (edytowane)

Otóż mam taki problem ostatnio odinstalowywałem niepotrzebne programy i zresetowałem komputer i zaczął mi się pokazywać błąd:

http://img188.imageshack.us/i/59452700.png/

Mam komputer:

Płytę główną: Gigabyte Ga-8S648

Procesor : Intel Pentium 4

Kartę graficzną: Radeon 9250- Secondary

Proszę o odpowiedz z góry thx

kajzer
komentarz
komentarz
Czy czytałeś regulamin forum? Jeżeli tak to zapewne wiesz że tytuł oraz opis każdego nowego tematu powinien jednoznacznie określać treść wątku? Nie może to być np. „Pomocy”, „Problem”.

W związku z tym proszę o jak najszybsze poprawienie tytułu tematu.

qnick
komentarz
komentarz

cpg są to pliki dodające ikony do panelu sterowania, w twoim przypadku jest to C-Media Control Panel Applet. Wywal powiązania w rejestrze i będzie ok. Wejdź do edytora rejestru (uruchom->regedit), znajdź HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run i usuń stamtąd wpis "cmaudio". Jeżeli dźwięk działa to nic nie rób, jeżeli nie działa zainstaluj ponownie kartę dźwiękową

  • Dobra wypowiedź 1
beryn
komentarz
komentarz

Dzięki wielki usunąłem ten plik zresetowałem kompa i ni ma błędu a dźwięk jest thx :D

P.S

Post do zamknięcia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.