x-kom hosting

Rozklekotane ps2

Lisciu156
utworzono
utworzono

Witam. Ostatnio od kolego wróciła moja konsolka. Jak Ją zobaczyłem, to spadłem z krzesła. Cała porozbierana. Po wielu bojach, i dyskusjach nie udało Mi się odzyskać kasy na naprawę, więc wziąłem to w swoje ręce. Wszystko ładnie złożyłem, myśle se, zaraz odpalę PES09, a tu jajko.

Otóż sprawa polega na tym, że gdy włączam konsolkę tylnym guzikiem zapala się czerwona lampka. Wcześniej trzeba było odpalić DVD, żeby konsola się włączała. Jednak problem jest w tym, że ten przycisk nie reaguje. Konsola się nie włącza. 2 dni temu, gdy podłączyłem to na sucho, to normalnie odpalała. A teraz niccc.

Szczerze mówiąc nie wiem, jak to opisać dokładniej.

Wersja PS - SCPH - 35004.

Proszę o pomoc.

Los_Emilos
komentarz
komentarz

To jest OT zatem dam ci taką małą radę na przyszłość: dobry zwyczaj- nie pożyczaj.

Lisciu156
komentarz
komentarz

Dobra, ale ja nie potrzebuję rady na przyszłość, tylko kogoś, kto się na tym zna, i wie co jest grane. Więc jak możesz, to opuść ten temat.

Duban
komentarz
komentarz

A Pan Liściu156 niech się nauczy zakładać tematy w odpowiednim dziale :)

Tym razem jeszcze przenoszę.

Lisciu156
komentarz
komentarz

;s :D tak żeście to zbunkrowali, że nie wiedziałem, gdzie mam to dać :P

Także sorry ^^

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.