x-kom hosting

Blue screen po uruchomieniu gry, przywracanie systemu nie pomaga

suseł
utworzono
utworzono

Otóż mam problem. Ostatnio grałem w grę cabal online...po jakiś 2 tygodniach grania wyskoczył mi blue screen...zaczekałem aż sie ponownie uruchomi ale niestety podczas ładowania windowsa na tymże logu ukazało sie parę kolorowych pixeli....ładowanie skończyło się widać było czarny ekran i myszke, a po chwili ekran sie wygasił. Tryb awaryjny działa. I udało mi sie usunąc awarie jakimś sposobem (zeskanowałem spybotem, usunąłem cabala, zrobiłem przywracanie systemu i rząd innych rzeczy po czym zrestartowałem komputer o dziwo...zadziałał!) Dziś po usilnych próśb kolegów postanowiłem jeszcze raz spróbować...no cóż my bad...tym razem spybot nic nie wyszukuje a przywracanie systemu nic nie daje....macie jakieś sugestie? Bardzo bym prosił...czy da sie to jakoś bez formata zrobić?

Qniooo
komentarz
komentarz

Na awaryjnym odinstaluj sterowniki od grafy i zainstaluj inne, może nawet trochę starsze.

suseł
komentarz
komentarz

Nie moge zainstalować programu z 2 linka. Instalacja systemu windows jest ograniczona przez tryb awaryjny. Pozatym ja teraz jak rr widowsa na normalny tryb to nie mam blue screena tylko rpzez jakiś czas jest czarny ekran i monitor sie po jakimś czasie wyłancza...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.