x-kom hosting

Antywirus

grubiX
utworzono
utworzono

Witam

Mam takie pytanie jakiego polecacie Antywirusa przed wczoraj przeinstalowałem system a wcześniej miałem antywirus Kaspersky czy korzystać z niego dalej czy z jakiegoś innego ?

Pozdrawiam Serdecznie.......

Lewy12
komentarz
komentarz

Kaspersky to dobry programa sam go mam i ja na twoim miejscu bym bym go nie zmieniał. Dobry jest jeszcze avast.

grubiX
komentarz
komentarz

Zainstalowałem jednak dalej program Kaspersky, a wiesz skąd wziąć Klucz Licencyjny ? bo teraz mam 30 dniowa wersje potem mi sie skoczny :P

Przemek
komentarz
komentarz

Ze sklepu !

The ONE
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o Kasperskiego to jak najbardziej popieram, jednak dla pełnej ochrony zalecam zamiast Kaspersky Antywirus to Kaspersky Internet Security.

Zapewnia zintegrowaną ochronę komputerów PC przed wszelkimi rodzajami zagrożeń, ...

Znajdziesz go TUTAJ

Dziniu
komentarz
komentarz

jesli niechcesz żeby komp ci się zawieszał to polecam program NOD32

Yugo
komentarz
komentarz

Ta NOD32 ma w sobie wirusa i nie polecam Kasperski jest dobry tylko że trzeba do niego licensjekupowac ja polecam avasta ;)

CatchMe
komentarz
komentarz

:arrow: Co Ty Yugo pierdzielisz ? ! NOD32 nie ma żadnego wirusa ! ! ! :evil: Widać, że masz nie sprecyzowane info. Wersja NOD32 z wirusem była wyprodukowana specjalnie do testów KS - w-g oświadczenia przedstawicieli dystrybutora wersja ta nie trafi do produkcji seryjnej... (trochę dziwnie to brzmi ale musieli tak napisać bo by każdy panikował). :)

Nie pisz więcej taki bzdur bo nie ładnie wprowadzać w błąd userów. PZDR :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.