x-kom hosting

Ukryte partycje i dane, partition magic 8, Windows XP

butte
utworzono
utworzono

chcialem z 4 partycji zrobic 2 duze ze wzgledu na to ze bede mial drugi dysk. podczas przenoszenia (zainicowanego programem partition magic 8) wystapil blad. wszystko dziala windows jest ikonki sa ok otworzylem moj komputer i byly 2 partycje ale ... w takich samych rzmiarach jak wczesniej a tamte 2 razem z damymi sie skasowaly/pochowaly wiec nie mam ani danych ani miejsca.

co mam zrobic gdzie kliknac co sciagnac etc zeby nie zrobic wiekszego kuku i wszystko wrocilo do normy?

mam windows xp sp2 jesli potrzebujecie wiecej danych to powiedzcie co mam dodac :)

qnick
komentarz
komentarz

dawno nie korzystałem z PM, ale wpisz w uruchom diskmgmt.msc Jeżeli masz na dole przedział z napisem wolne miejsce lub unallocated to z danymi możesz się pożegnać.

butte
komentarz
komentarz (edytowane)

no coz wolne miejsce ale w innym programie mi pokazalo wszystkie dane a wiec trdno naszczescie przezucalem 2 partycje smieci do wywalenia na dobra a nie odwrotnie

czyli teraz mam te miejsce dodac do tych 2 partycji lub zrobic nowa?

a co zrobic z ikonami tych plikow co byly zainstalowane tam np pm bo uninstall nie dziala mam recznie pousuwac?

qnick
komentarz
komentarz

PM chyba ma możliwość dodawania miejsca "unallocated" do istniejącej partycji. Spróbuj 2 klik na partycje którą chcesz powiększyć i poszukaj opcji "merge". Jeżeli chcesz utworzyć nową partycję, wejdź w diskmgmt.msc, 2 klik na "Wolne miejsce" (zaznaczone na zielono tam gdzie masz partycje) i "utwórz dysk logiczny"

butte
komentarz
komentarz

w tym problem ze ten pm byl na jednej z tych 2 partycji ale sciagne go jeszcze raz dzieki problem rozwiazany

qnick
komentarz
komentarz

Edit: Możesz usuwać ręcznie, tylko później zrób porządek w rejestrze jakimś programem, np wise registry cleaner

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.