x-kom hosting

Pozycjonowanie stron w przeglądarkach internetowych

w.b.c
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Jako ze szukam pracy od jakiegoś już czasu, dostałem się do drugiego etapu rekrutacji do pewniej firmy zajmujacej się pozycjonowaniem stron w wyszukiwarkach internetowych.

Osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie kampanii promocyjnych w wyszukiwarkach internetowych oraz konfigurację domen oraz systemów hostingowych.

Drugim etapem ma być test wielokrotnego wyboru.

Jak myślicie jakich pytań mogę się spodziewać w tym teście.. z czego według was musze sie najlepiej przygotować??

Prosze o szybkie odpowiedzi test mam w tą sobotę..(12.09)

Ojj poprawilem juz niedopatrzenia.

Edytowane przez w.b.c

Lucider
komentarz
komentarz

Nie widzisz nawet różnicy między przeglądarką a wyszukiwarką a wybierasz się na taki test? WedłUg mnie jest to niesamowicie szeroka dziedzina i nie da się przewidzieć w jakie jej aspekty uderzy konkretna firma - co na ten temat już wiesz?

w.b.c
komentarz
komentarz (edytowane)

Na temat konfigurajii obsługi domen wiem nawet sporo, jestem po informatyce, ukonczylem kilka kursów z zakresu instalacji konfiguracji i obsługi serwerów (w2k3 i w2k7 potwierdzonych certyfikatami) np. z konfiguracji domen mialem duzo zajeć praktycznych.. aczkolwiek nie pracowałem wczensiej w takowej branży i nie mam doświadczenia z jakiejś konkretnej pracy.

Także nie wiem na co konkretnie firma zwraca uwage.

Najbardziej mniezastanawia cyt. "prowadzenie kampanii promocyjnych w wyszukiwarkach internetowych" tu nie wiem czego mogę się spodziewać.

Jak pisałem wczensiej czeka na mnie test wielokrotnego wyboru, i nie wiem jakich pytań mogę się w nim spodziewać..

Edytowane przez w.b.c
Lucider
komentarz
komentarz

Ciężko powiedzieć, poczytaj sobie o SEO oraz o AdSense i AdWords. Jak firma jest na czasie to może zapytać o SmartContext.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.