x-kom hosting

[Rozwiązany] Błąd 0x0000007B przy instalacji Windowsa XP

nitrum
utworzono
utworzono

Witam! Wlasnie kupilem nowego laptopa (Dell Studio 1555 BEZ zadnego oprogramowania) i probujac zainstalowac Windowsa wyskakuje blad STOP: 0x0000007B (0xF78D2524, 0xC0000034, 0x00000000, 0x00000000). O co tu chodzi? :blink:

dar55
komentarz
komentarz

jaki win ? xp ? a stery sata masz ?

nitrum
komentarz
komentarz

win xp. laptop jest fabrycznie nowy, nie ma chyba nic zainstalowane. i jak moglbym te sterowniki zainstalowac, jesli nie ma systemu?

czy to moze byc spowodowane tym, ze mam 4gb ramu, a instaluje windowsa 32-bitowego? (jest po polsku, wiec tak mi sie przynajmniej wydaje ze jest 32bit)

Mephic
komentarz
komentarz

Wejdź do BIOS-u, zakładka "Drives", zakładka "Sata Operation" i zmień "RAID Auto/AHCI" na "RAID Auto/ATA". Wtedy spróbuj zainstalować. ( Źródło: http://www.cybertechhelp.com/forums/showthread.php?t=156593 )

nitrum
komentarz
komentarz

dzieki! juz sobie poradzilem :) w programie nLite dodalem do mojego windowsa wszystkie potrzebne drivery i poszlo jak z platka:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.