x-kom hosting

Restart przy uruchamianiu gier po reinstalacji Windowsa

kuba7575
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam taki problem. Ostatnio zainstalowalem windowsa bo wystąpił jakis błąd .wydaje mi sie ze przez to ze 3 razy odłaczyłem kompa od zasilania podczas grania.No wiec zainstalowalem odnowa system.Wgrałem sterowniki do karty dźwiekowej i kilka podstawowych programow potem szukałem sterow. do graficznej w necie (niedziałały)ale okazało się ze mam na płycie.zainstalowałem je i antywirusa [avast] skype...itp. potem chciałem grę wiec z orginalnej płyty wgrałem Cod 2 z diretcx 9.0c. klikam na grę a wtedy restartuje mi się komputer. tak samo jest jak zainstalowalem cs non steam i z desperacji tibie żeby sprawdzić czy chociaż ona pójdzie mi.:/. i nic, dalej to samo.wgrałem zciągniętego directxa i nic. jak zmieniłem w opcjach systemowych żeby w czasie awarii nie wyłąnczał komputera to wyskakiwał mi błąd: coś tam ze system żeby coś tam chronić musiał się wyłączyć [na niebieskim tle].jestem zdesperowany ten problem mam tylko z grami z niczym innym.Może to dlatego ze nie wgrałem czegoś jakiegoś sterownika albo coś .Nie wiem .proszę o pomoc i niezważanie na brak znaków polskich i błędów :P Proszę o rzeczowe odpowiedzi.Mój pan od informy mowi że może to być wirus ale przecierz skanowałem avastem albo ze to cos w rejestrach ja niewiem więc pisze.

windows xp prof :prawie legalny

karta graficzna ati readon 9200 se

256MB ram

AMD Athlonxp 2600+

1,92 GHz

ziomal741
komentarz
komentarz

Jaki zasilacz ?? I jak windows może być prawie legalny ??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.