x-kom hosting

Blue screen przy instalacji Windowsa XP Pro

mar1o
utworzono
utworzono

Witam.

Przeglądałem już wiele stron odnośnie mojego problemu i nadal nie mogę sobie z nim poradzić. W skrócie postaram się opisać co się działo.

Dokładniej chodzi o instalację Windowsa XP Pro na laptopie Packard Bell (model: MID-DRAG-D; chyba dobrze napisałem).

Problem jaki u mnie występuje jest taki:

wrzucam płytkę instalacyjną z Win XP Pro, zaczyna ładowanie się wszystkich sterowników, tak jak to bywa przy każdej instalacji systemu.

Po całej tej czynności jest czarny ekran ... i po chwili pojawia się niebieski ekran z napisami:

Pojawił się problem i system Windows został zamknięty aby zapobiec uszkodzeniu komputera.Sprawdź czy komputer nie ma wirusów ..... i tak dalej odnośnie dysku twardego i komendy chksdk /fINFORMACJE TECHNICZNESTOP: 0x0000007B (0xF79BA524, 0xC0000034, 0x00000000, 0x00000000)

Na początku na dysku była jedna partycja. Następnie walczyłem z płytami typu Hiren`s Boot 10, Ultimateboot, Avastem z płyty, płyta Cichy Bootdisk także jest u mnie. Usuwałem partycje, sprawdzałem RAM, twardy dysk dostępnymi programami i nie wykazywały żadnego błędu.

Starałem się także zresetować MBR jednak nie wiem do końca czy to zrobiłem ;/

Wymieniłem dysk i włożyłem inny, sytuacja z instalacją się powtórzyła.

Czy jest osoba, która może coś w tej sytuacji pomóc? Pokierować co zrobić?

Za wszelkie rady i wskazówki, wielkie dzięki :)

ziomal741
komentarz
komentarz

Sprawdź taśmy od napędu i dysku ,najlepiej zmień na nowe.

mar1o
komentarz
komentarz

A jesli twardy dysk widac we wszystkich programach diagnostycznych?

Sprawdzalem HDD programami: HDD Regenerator oraz Seatools (program do seagate`ow) i wszystko bylo ok.

Czy to moze byc nadal wina tasmy? ;/

dar55
komentarz
komentarz

wystarczy że poczytasz parę tematów niżej w tym dziale

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.