x-kom hosting

Problem z formatowaniem dysku C, wyskakuje tylko dysk D

Mr. aligator
utworzono
utworzono

Witam.

Mam problem, gdy wkladam plytke XP przygotowuje sie instalacja i gdy dochodzi do formatowania dysku, Mam wybor tylko "D" a gdy wybiore "C" to moge usunac folder WINDOWS i zainstalowac na nowo.. pozostawiajac inne pliki bez zmian.. wczesniej mialem ten problem na komputerze i po zmianie plyty XP na inna chyba pomoglo bo sformatowalem dysk C, teraz ten sam problem mam z Laptopem nie moge sformatowac dysku C tylko D co zrobic ??Teraz gdy sie odpala windows i nic nie wcisne po 3 sekundach wyskakuje instalator windowsa...

dawid0093
komentarz
komentarz

jeśli nie możesz sformatować dysku C: proponuje usunąć i stworzyć na nowo tą partycję

Mr. aligator
komentarz
komentarz

a jakis inny sposob ??

Gość
komentarz
komentarz

Ten będzie najlepszy .

Po prostu jak jesteś w oknie wyboru instalacji , to nie naciskasz ENTER na partycji tylko "D" (???)

Jak ją usuniesz , to na jej miejsce tworzysz nową i dopiero naciskasz ENTER , i formatujesz ;)

Mr. aligator
komentarz
komentarz

" Instalator nie moze wykonac zadnej operacji na wybranej partycji. Ta partycja zawiera tymczasowe pliki instalacyjne wymagane do ukonczenia instalacji."

WIec usunac partycji tez nie moge, jak to zrobic ?

??

dar55
komentarz
komentarz

a czy ty czasami nie formatujesz spod windowsa? ;>

w FAQ masz poradniki jak prawidłowo formatować i instalować system

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.