x-kom hosting

Rozmywanie kolorów, niezgodność sterowników z kartą graficzną

marcin1511
utworzono
utworzono

Witam wszystkich i chce podziękować za wasze rady

mianowicie mam problem z którym nie potrafię się sam uporać mianowicie :

mój sprzęt to płyta GIGABAYTA GA-965P-DS4 , PROCESOR DUO CORE 1.8GH , GRAFIKA GIGABAYTA 8800GTS ,ZASILACZ NIE PODAM DOKŁADNIE ALE PORZĄDNY

TERAZ PRZEDSTAWIĘ PROBLEM:

parę dni temu podczas grania na ekranie rozmyły się kolory i komputer całkowicie się zawiesił musiałem go restartować po czym powrócił do do normalności ale problem nie znikną tylko się nasilił tylko podczas grania do takiego stopnia że restartowanie nie przynosiło bo podczas ponownego włączania na obrazie logowania płyty pokazały się z lewej strony pionowe małe kropki dokładnie 4 pasy a na obrazie logowania windowsa niebyły to kropki tylko cienkie paski biegnące przez cały monitor sż do momentu zalogowania się potem znikło więc położyłem nowego windowsz ale problem nie znikną pozostał ale teraz nie mogę zainstalować sterowników do karty graficznej próbowałem starszych i nowych cały czas podczas instalacji pojawia się okno że sterowniki nie są z godne ze sprzętem pozatym komputer nie widzi mi karty graficznej choć jest podpięta najdziwniejsze że komputer działa mogę pisać serfować tylko grafika się tnie próbowałem kombinować z pamięciom wyjmowałem kości zmieniłem nawet koler na procku i żadnych zmian dodam że mam podpięte 3 dyski o wadze 2 tera ale to chyba nie jest przyczyną

dzięki za pomoc

Nocturn
komentarz
komentarz

Na pewno jest to problem z grafiką, a dokładniej z przepaloną kostką Vram. Nic innego prócz gwarancji nie pozostaje.

marcin1511
komentarz
komentarz (edytowane)

poczytałem po forach i podobnie uważam ale podobne działanie jest jak uszkodzone jest wejście grafiki na płycie tak przeczytałem na jednym z forów mam nadzieje że to płyta ale już niedługo będę wiedział zabieram ją do kolegi podepniemy ją u niego wtedy się wyjaśni i napiszę

dzięki za odpowiedź reklamować niema poco mam ją już 3,5 roku dawno po gwarancji

Problem rozwiązany karta teraz szukam po necie nowej i znalazłem tylko na żadnej z nich niema podanych rozmiarów wie ktoś morze o długości tej karty Zotac GeForce GTX 295 bardzo bym prosił bo mierzyłem w obudowie i mam tylko 30cm

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.