x-kom hosting

Brak zasobów (Kod 12) GeForce 6800

Jazzy
utworzono
utworzono

Cześć forumowicze! To mój pierwszy post na tym forum tak więc witam wszystkich!

Do rzeczy..mam Gainwarda Geforce 6800...od pewnego czasu w menedżerze urzadzeń wyświetla sie wykrzyknik z komunikatem:

To urządzenie nie może znaleźć odpowiednich wolnych zasobów, których można użyć. (Kod 12)

Jeśli chcesz używać tego urządzenia, musisz wyłączyć jedno z urządzeń występujących w systemie.

Aby uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów przeznaczone dla tego urządzenia, kliknij Narzędzie do rozwiązywania problemów.

Zacząłem ryć troche w temacie i jedyne co znalazłem sensownego to:

1. Reinstalka sterów - działa tylko na chwile

2.Format - działa dłuższa chwile

3.Zmiana slotu karty na płycie głównej - ale tu jest problem bo ona jest pod AGP a ten slot mam tylko 1 na płycie...

Jestem w kropce....

Pozóżcie...

HQ19
komentarz
komentarz

W Uruchom wpisz msinfo32, przejdź do Składniki, a następnie do Urządzenia powodujący problemy. Napisz czy są tam jakieś wpisy dodane.

Jazzy
komentarz
komentarz

Tak..wyświetla raport o karcie graficznej i jakiś skomplikowany kod błędu.Kod błędu ten sam co w menedżerze urządzeń...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.