x-kom hosting

Jaki transfer miesięczny dla sklepu internetowego

vipero
utworzono
utworzono

Witam.

Nie za bardzo orientuje się w temacie, dlatego proszę o pomoc.

Planuje zamieścić sklep internetowy na jakimś hostingu - myślę nad GłowaNet.

Teraz mam problem, jaki powinienem mieć limit transferu miesięczny.

Ogólnie to nie wiem jak zużywa się ten transfer, czy np.:

- jak ktoś wchodzi na stronę i przegląda produkty ze zdjęciami to za załadowanie się zdjęć z serwera jest pobierany transfer, czy tylko jak ktoś będzie chciał zapisać je na dysku,

- i czy za samo chodzenie po stronie pobierany jest transfer czy tylko jak się z niej coś ściąga lub na nią uploaduje.

Będę wdzięczny jak ktoś mógłby mi wyjaśnić na jakiej zasadzie to działa.

Pozdrawiam.

necik
komentarz
komentarz

Domyślam się że to jakiś nowy sklep internetowy? Więc może na początku kup jakieś podstawowe konto, wówczas gdy będzie brakowało transferu to po prostu zrobisz upgrade do wyższego planu.

Na http://hostingi.pl/ możesz sprawdzić opinie o firmach hostingowych lub wyszukać odpowiednią ofertę.

vipero
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedz. :)

Pozdrawiam.

czoobek
komentarz
komentarz (edytowane)
myślę nad GłowaNet

Jeżeli to ma być profesjonalny sklep radziłbym znaleźć firmę, którą prowadzi osoba pełnoletnia. Na GłowaNet nie ma żadnych danych firmy z tego co widzę ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.