x-kom hosting

"Za mało pamięci wirtualnej", wielkość pliku stronicowania

Donieq
utworzono
utworzono

Witam , od jakiegoś czasu mam problem z pamiecią wirtualną czytałem o tym troche i większośc ludzi pisze żeby dokupic ramów :o , tyle że ja mam ich wystarczająco , moj PC:

Inter Core 2 Duo E8200 @ 2.66Hz 2.67Ghz ,3.5Gb RAM ( Mam XP 32bit ) i więcej nie pokazuje , i może tu jest problem bo mam włożone 6 gb ramu.

Dzięki za pomoc.

piku
komentarz
komentarz

32-bitowe systemy Windows 'widzą' tylko ok. 3,2GB pamięci RAM. Wynika to z ograniczenia adresowania do takiej właśnie wartości. Czym się objawia problem z pamięcią wirtualną? 

Donieq
komentarz
komentarz

Powiedzmy że np w mozilli znikają wszystkie obrazki , ze stron jak i w interface mozilli , i wtedy musze resetowac komputer żeby było wszystko ok. No i te komunikaty wnerwiające.

Gość
komentarz
komentarz

Sprawdź wielkość pliku stronnicowania i jego położenie, tak samo jak ilość wolnego miejsca na partycji systemowej.

Donieq
komentarz
komentarz

na partycji systemowej mam 40GB wolnego , a 1 pytania nie rozumiem i nie wiem jak to sprawdzic :)

Gość
komentarz
komentarz

Chociażby w Task managerze - naciśnij ctrl + alt + del, wybierz Menedżer zadań, przejdź na zakładkę Wydajność -> sprawdź ile na ile jest zajęte w polu Plik stronnicowania. U mnie nazywa się to Page file, ostatnia pozycja:

ffddfdff.jpg

Donieq
komentarz
komentarz

u mnie to wygląda tak .

up :(

bez tytułu.bmp

bez tytułu.bmp

dar55
komentarz
komentarz

a co ma ram do twojego problemu ? ;>

No i te komunikaty wnerwiające.
jakie ?

na operze to samo sie dzieje ?

Donieq
komentarz
komentarz

w Prawym dolnym rogu ekranu , ze mało pamieci wirtualnej , i jak juz to wyskoczy to pużniej w mozilli też sie pojawia komunikat że mało pamięci wirtualnej , i wtedy juz trzeba resnac komputer , bo mozilla prawie że nie działa

dar55
komentarz
komentarz

mój komputer/właściwości /zaawansowane /wydajnośc/ustwienia /zaawansowane/pamięć wirtualna -> zmień -> zaznacz Rozmiar kontrolowany przez system -> USTAW i reset

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.