x-kom hosting

GF 8600 512/256 Palit, zawieszanie przy obciążeniu

gulwen
utworzono
utworzono

Witajcie. Mam taki problem (chyba z karta graficzna) gdy włącze jakas nową gierke np. Prototype po 20-30 min grania komputer sie wiesza.

Sprawdzałem temperaturki programem Everest podczas grania i temp z 45stopni, z minuty na minute rośnie aż do 58stopni i wtedy komp sie wiesza ....

Nigdy nie mialem takich problemow z tym komputerem mam go okolo 2 lat wiec pytanie do was czy da sie cos zrobic z tym problemem czy oddawac karte na gwarancje ?

Pole Wartość

Komputer

System operacyjny Microsoft Windows XP Home Edition

Dodatek service pack systemu operacyjnego Dodatek Service Pack 2

DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Nazwa komputera xxx

Nazwa użytkownika Paweł

Płyta główna

Typ procesora 2x , 2400 MHz (11.5 x 209)

Nazwa płyty głównej Nieznane

Mikroukład płyty głównej Nieznane

Pamięć fizyczna 3072 MB

Typ BIOS'u Award Modular (12/25/07)

Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM1)

Port komunikacyjny Port drukarki (LPT1)

Ekran

Karta wideo NVIDIA GeForce 8600 GTS (512 MB)

Monitor Monitor Plug and Play [NoDB] (X224WE7B07145)

Multimedia

Karta dźwiękowa Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]

Problemy i Sugestie

Problem Jest tylko 4% wolnego miejsca na dysku D:.

Gość
komentarz
komentarz

Temperatura GPU jest w normie a wytrzymałość termalna chipa jest o wiele większa.

Everest nie wykrywa Ci nazwy płyty - upewnij się że masz poinstalowane wszystkie sterowniki jak należy. Tak samo podaj dokładnie jaki masz sprzęt zamiast przeklejać połowiczne informacje z E. E nie poda Ci np. jaki masz zasilacz ;).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.