x-kom hosting

Windows 7 Pro vs. Ultimate

cygan35
utworzono
utworzono

Czy oplaca sie inwestowac w ultimate? w przypadku visty dopiero wersja ultimate chodzila poprawnie (bez ciaglego krecenia koleczkiem) i jesli chcialo sie miec system do uzytku to trzeba bylo inwestowac z ta wersje. z drugiej strony w przypadku dobrze napisanego xp wystarczylo pro a nawet home i system wyl szybki i wydajny. jak jest z 7?

Skrash
komentarz
komentarz

Znaczy roznicza cenowa miedzy Pro a Ultimate wynosci chyba 100zl. Mysle ze win 7 Ultimate moglby miec jakies dodatkowe opcje. Ja ma win 7 Pro i narazie dziala wszsytko okej. Na moim kompie i przy takim systemie nie istnieje takie slowo jak "zaciecie sie". Wszysztko smiga, szybkie uruchamianie , wylączanie. Juz na XP mi gorzej chodzil komp :D

Gość
komentarz
komentarz

Ultimate jest chyba lepszy . Ma jakieś funkcje których nie ma PRO . Ale Dla zwykłego użyszkodnika wystarczyła by wersja HOME ;) Bo pakowanie się w ultimate , i nawet Pro nie ma sensu bo za drogo .

cygan35
komentarz
komentarz

ale mi nawet nie chodzi o funkcje, tylko szybkosc dzialania. pod wzgledem szybkosci 7 jest taka jak xp, ze niezaleznie od wersji system chodzi plynnie?

  • 1 miesiąc później...
tomekk600
komentarz
komentarz

Jako student pwr będę miał licencje na win 7 pro przez czas studiów(jak i na multum innych prog MS) i raczej na pewno postawie na niego (ultimate to chyba wiecie jakbym sobie załatwil :E ) Nie mniej jednak ciekawi mnie jakie sa różnice miedzy tymi systemami. Zarówno pod katem mozliwoci jak i wydajnosci, ale to 2 to raczej po premierze.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.