x-kom hosting

[Rozwiązany] Niewyświetlane zdjęcia

Qlonik
utworzono
utworzono

Yo

Wiem że temat był już omawiany chyba z milion razy ale chyba jestem za głupi bo mi nie wychodzi :/

Otóż w programie FrantPage zrobiłem aukcje na allegro, wkleiłem szablon, uzupełniłem go i jest all okey, wszystko ładnie, pięknie.

Problem pojawia się gdy ten kod HTML wklejam w allegro. Otóż nie ma tam zdjęć, są same ramki bez niczego w środku. Dodawałem też zdjęcia przez allegro prze " dodaj obrazek > link zdjęcia z serwera np od.siebie > ok " ale też nie działa tż są same ramki. Naprawdę nie wiem gdzie robię błąd :( bardzo proszę o pomoc ...

tutaj screeny pokazuję

Tak wygląda na allegro:

MWSnap167.jpg

A tak we FrontPage i jak powinno wyglądać

MWSnap175.jpg

Załamany Mariusz :(

rokko
komentarz
komentarz

Coś pewnie w kodzie przekombinowałeś. Bez kodu to tutaj nic nie zrobi się, a w ciemno nie ma co zgadywać.

Qlonik
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobra temat do zamknięcia :)

Okazało sie ze są 2 rodzaje "bezpośreniego linku" jeden z końcówką HTML a drugi z końcówką JPG, ja wybierałem ten pierwszy, dlatego nie były wyświetlane :P

@rokko dzięki za zainteresowanie.

Pozdrawiam. Mariusz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.