x-kom hosting

Ekran w laptopie ekran jest słabo podświetlany i ciemnawy

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Gość ,
patrycjuszd
utworzono
utworzono

wiec tak od 2-3 miesiecy posiadam Mediona MD 98200. (nie jest to zaden super pc mozna za ta kase znalesc w pl lepej ale mieszkam w belgii i byla okazja. dobra do sedna problemu.)

wiec tak nie jest em pewien ale wydaje mi sie ze mam problem z karta graficzna (Mobile Intel 945GM/GU Express Chipset Family).

objawy:

- gdy porownuje z ekranami innych notebookow to moj jest ze 3x ciemniejszy i nie da sie go dobrze dopasowac (contrast,lumosity,gamma)

-gdy gram w World Of Warcraft to gdy probuje dopasowac jasnosc gry to jak ruszam wskaznikiem opcjii gamma to nie ma roznicy gdy jest on ma maksymalnej wartosci i na minimalnej. u taty i u kolegi po instalacji WoW, gdy patrze ta opcje to ekran sciemnia sie i rozjasnia a u mnie nic tylko ciemnosc.

Mam jeszcze go pod gwarancja czy myslicie ze to jakies uszkodzenie fabryczne i mozna na to uzyc gwarancji czy to poprostu to ze jest w nim slaba karta graficzna ?(ekran jest slabo podswietlany i ciemnawy od zakupu ale dopiero teraz sobie zdalem sprawe jak kolega zwrocil mi uwage ze jego jest 2x jasniejszy)

  • Rekomendowana odpowiedź
Gość
komentarz
komentarz

Może to być objawem uszkodzenia jednej ze świetlówek. Proponuję oddać na gwarancję.

patrycjuszd
komentarz
komentarz

wielkie dzieki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.