x-kom hosting

Problem z jezykiem polskim

adamgl
utworzono
utworzono

Mam pytanie co może być powodem że w Windowsie 98 który jest w wersji polskiej w starcie ulubione, programy, wyłączenie komputera i inne zmieniło się na język angielski pomimo że cała reszta jest w języku polskim czy jest to do zmienienia? , najproszym sposobem byłaby reinstalacja systemu tylko że jest to komputer w firmie i starałbym się tego uniknąć.

  • 2 miesiące później...

BioZ
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam,
Mam dokładnie ten sam problem. Poza menu start zmieniony jest język opcji w paskach menu okien np. przy przeglądaniu folderów. Nie spostrzegłem w którym momencie się to stało, instaluję od zera oprogramowanie na jednym komputerze. Zabawa ustawieniami regionalnymi nic nie dała. Chciałbym uniknąć konieczności reinstalacji. Czy posadzenie nieoficjalnego SP może pomóc?

Pozdrawiam.

Edit:
Właśnie usunąłem jakąś encyklopedię Microsoft Encarta ple ple 2004 i wrócił język polski wszędzie tylko nie w menu start.

Edit2:
Problem ma rozwiązanie, bardzo proste. Płytka z Windą w napędzie, potem Start -> Uruchom -> sfc
Odpali się program w którym trza robić wszystko zgodnie z instrukcjami, przy czym (nie pamiętam dokładnie) zaznaczyć opcję by za każdym razem pytał o przywrócenie zmienionego pliku. Z lokalizacji wystarczy wybrać by przeszukał folder główny Windowsa. Jak najedzie na explorer.exe i spyta czy przywrócić, czy zostawić etc., wybrać by przywrócił wcześniejszą wersję. Mnie pomogło bez żadnych innych powikłań.

Pozdrawiam.

  • 1 rok później...
Volken
komentarz
komentarz

Taki problem może się pojawić, gdy zainstalujesz sterowniki pod angielską wersję systemu.

[color=red]/Przeginasz koleś. Archeologów nie potrzebujemy! /puciek[/color]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.