x-kom hosting

Xbox 360 vs mój komp

patrick666
utworzono
utworzono

Witam. Jak będzie sie sprawdzał taki komp w porównaniu z xboxem 360... gdzie beda lepiej chodziły gry?

Procesor:Core 2 Duo e4600 @3.0ghz

Pamięć: 2GB ddr2

Karta graficzna: GF 8800gt 512ddr3

Napęd:nagrywarka dvd samsung

dysk twardy: 320GB Sata II 7200 rpm

Windows XP.

+

Monitor:Fujistsu Siemens 22" panoramiczny

djkraszinio
komentarz
komentarz

trochę głupie pytanie ponieważ na xboxie każda gra pod tą konsolę będzie chodziła bez problemu a na kompie jest to zależne od wymagań gry

patrick666
komentarz
komentarz

no wiem,ale na przykład gta 4?

na xboxie bedzie lepsza grafika niz na takich ustawieniach,aby moj komp pociagnal?

djkraszinio
komentarz
komentarz (edytowane)

na kompie grafa w gta 4 jest ostrzejsza niż na xboxie, no ale za to żeby to GTA 4 w ogóle chodziło itd to trzeba się na męczyć na denerwować itd ale u ciebie na kompie ładniej by wyglądało

  • Dobra wypowiedź 1
patrick666
komentarz
komentarz

i o to chodziło,dzięki :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Mam kompa niemal identycznego co ty (mój podpis) i też xboxa 360. GTA IV na konsoli chodzi mega płynnie, ale grafika sporo gorsza niż ta z PC i brak AA też jest widoczna. Ale powiem tyle, odkąd mam konsole tylko na niej gram (sportówki, wyścigi, FPS, TPP) , na PC-ie tylko w gry pokroju Anno, Warhammer itd

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.