x-kom hosting

Xbox360 czy modernizacja kompa

Boski4
utworzono
utworzono

Mam nietypowy problem mam zamiar kupić Xboxa360 i wiele o nim czytałem, że to wyskakuje RRoD (Krąg śmierci) czy też E74. Pytałem się również kuzyna, czy warto kupować Xboxa360 on mi powiedział, że jego jest bezawaryjny. I teraz moje pytanie kieruję do was czy warto kupić Xboxa360, czy też ulepszyć swojego PC-ta? Z góry dzięki za pomoc.

Superyaa
komentarz
komentarz

jakiego masz peceta?

zależy ci na myszy i klawiaturze?

Boski4
komentarz
komentarz

PC-ta mam już sprzed 2 lat. I nie zależy mi na myszce i klawiaturze tylko o bebechach. A szczególnie na płycie głównej, zasilaczu i karcie graficznej.

Werec
komentarz
komentarz

dołączam się do pytania, jednak ja mam peceta ehh.. ( Radeon 9550 ) mówi o wszystkim. Mam taki dylemat, czy monitor lcd full hd itp. ... czy właśnie xbox 360.

Autora tematu prosiłbym o dołączenie jakiejś ankiety bo duża większość osób woli sobie kliknąć niż się lekko wysilić i napisać posta.

Czakam/y na komentarze!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.