x-kom hosting

[Atak na PC] - Znam IP Hackera

Gość
utworzono
utworzono

Witam, mój programy antyvirusowy Norton AntiVirus wykrył, że miał miejsce atak na mój komputer z takiego danego IP. Co mogę z tym zrobić, komu podać ten adres IP aby ktoś dobrał się do tego Hackera?

dar55
komentarz
komentarz

to ty jesteś szczęściarz , jak byś miał firewalla prawdziwego to zobaczysz że po 10 min od włączenia kompa masz co chwilę "atak"

CatchMe
komentarz
komentarz

Nic z tym nie zrobisz. :) Chyba, że masz wtyki w tajnych służbach... :lol: Ciesz się, że atak został zablokowany. Pozdrawiam.

Fafu
komentarz
komentarz

idź z tym na policje :lol: oni lubią zamykać internetowych przestępców :D

olej3232
komentarz
komentarz
idź z tym na policje :lol: oni lubią zamykać internetowych przestępców :D

Ta pod warunkiem że nie muszę długo szukać!

  • 2 tygodnie później...
Chlebak
komentarz
komentarz

Pod pojeciem "atak" kryje sie wszystko to co jest zawarte w regułach filtrowania danych przychodzących z jakiegoś hosta przez tu akurat Nortona,a to może wcale nie być atak tylko np. pingi od hostów w duzej ilości wykrywane jako tzw. "FLOOD".Tu chciałbym napąknąć o wykrywaniu ataku DDOS przez AH Kasperskyego,z którymi sie barowałem dość długi czas..skąd i dlaczego tak często?Chodzi o klienta Edonkey> Emule.Doszedłem do wniosku,że wysyłane pakiety od źródeł pobieranego pliku przyczyniają się do tego,ze ten firewall to wykrywa jako atak DDOS.Pytałem kiedyś na forum eksperta od AHK i skończyło sie to milczeniem.

Konkluzja moja jest taka.. Trzeba znać system wykrywania ataku przez firewalla,odpowiednio to interpretować,umieć tworzyć reguły,itp.Wcale to może nie być groźny atak jak wogóle to można będzie tak nazwać.Sprawdź sobie najpierw to IP.

Tak jak napisał dar55.. Co chwila jest jakiś "atak" kwestia w tym,czy to jest groźne czy nie.POZDRO !

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

A tam takie ataki, co Ci ukradnie, mp3? Ja uważam że jeśli to był rzeczywiście atak to wątpie by ktoś się tym na poważnie zajął, bo po co, policja ma więcej ważniejszych ataków niż włamanie do cywila :P.

Yugo
komentarz
komentarz

e tam jakbyś miał Outpost pro firewalla to by ci ciagle jakies ataki wykrywał więc bez paniki(ale rada na przyszłość zainstaluj sobie jakiegoś firewalla ja polecam OUT POST PRO FIREWALL ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.