x-kom hosting

Pozycjonowanie za sms'a

3pe
utworzono
utworzono

Co miesiac na telefonie zostaje mi troche kasy na komorce, wiec spozytkowal bym to w dobry sposob.

Polecicie jakies dobre serwisy gdzie za smsa mozna w miare ladnie spozycjonowac strone? Chodzi mi raczej o linki stale niz tymczasowe ale jesli te tymczasowe sa warte uwagi to prosze pisac.

Znalazlem serwis domenazasmsa.pl, panowie gwarantuja za smsa (3.66) dodanie do 150 katalogow. Korzystal ktos z uslug tego serwisu, jest godny polecenia?

pozdrawiam

Kacper

Lucider
komentarz
komentarz

Strata kasy, nie baw się w takie naciąganie.

3pe
komentarz
komentarz

dzieki za odpowiedz.

a jakis dobry serwis / osoba ktory pomogl by mi w spozycjonowaniu? wpakowalem sie jak glupi w telefon, zostaje mi z 10-20zl miesiecznie na koncie.

Lucider
komentarz
komentarz

Pozycjonowanie to nie jest usługa, którą dostaniesz w dobrej jakości płacąc smsem. Już prędzej wydawaj sobie tę kasę na konkursy sms albo na tanie, nieskuteczne reklamy w serwisach GPTR itp

3pe
komentarz
komentarz (edytowane)

moglbym zaplacic smsem za dobrego precla gdyby ktos byl zainteresowany i bylaby taka mozliwosc

z konkursami to sa szanse 1 na 100 ze cos z tego bedzie jak nie mniejsze, moze sprobuje jakas reklame za sms i zobaczymy co z tego bedzie.

  • 1 rok później...
dream.
komentarz
komentarz

Dodanie do katalogów... Mhm... Pewnie za pomocą jakiegoś automatycznego programu, np. Adder, więc i tak to efektów nie przyniesie. Nawet jak by dodawali ręcznie to nie widzę za dużego sensu, ponieważ katalogi już praktycznie nic nie dają, bo Google w większości przypadków traktuje je jak "farmy linków".

cmaniak
komentarz
komentarz

Najlepiej jest kupić na 12 miesięcy za kilka setek zł , lub odrazu na 3 lata.

Ale sms'em masz z x3 drożej i do tego no nie wiem jakieś 100 zł sms na miesiąc? Bez sensu

Ja pozycjowałem strone mojego kolegi " eadamcult.cba.pl " to zapłaciłem za miesiąc 130 zł a za 2 dni pojawiła się oferta 250 zł na rok.

Więc zastanów się , pozapraszaj jeszcze trochę ludzi na stronkę i zastanów się i jeszcze raz zastanów się.

Jak chcesz dodatkową moją reklame to napisz na e-mail mojego kolegi : kontakt@eadamcult.cba.pl

PozdrO ^

Lucider
komentarz
komentarz

Jako, że temat został odkopany, a rozmowa odeszła już od istoty pytania, zamykam wątek. Otworzę na prośbę autora na PW.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.