x-kom hosting

[Rozwiązany] Dane dostępowe do FTP na prv.pl

HooDerlak
utworzono
utworzono

Witam,

nie wiem czy w dobrym dziale piszę, więc proszę mnie nie karać, jeżeli w złym.

Założyłem domeną na prv.pl, i chciałbym wgrać skrypt za pomocą Filezilla'i. Lecz jest potrzebny serwer, nazwa użytkownika, hasło i port. I nie wiem co tam wpisać, to znaczy wiem, ale kiedy wpiszę Serwer: ftp.prv.pl Nazwa użytkownika: komputery-help (bo tak nazwałem moje forum) Hasło: (te co podałem przy rejestracji) Port: 21. I kiedy nacisnę szybkie łączenie, w okienku/tabelce (nie wiem jak to nazwać) pojawia się coś takiego.

Status:	Znajdowanie adresu IP dla ftp.prv.plStatus:	Łączenie do 194.9.24.157:21...Status:	Połączenie nawiązanie, oczekiwanie na wiadomość powitalną...Odpowiedź	220 ProFTPD 1.3.2 Server (ftp.prv.pl) [194.9.24.157]Polecenie:	USER komputery-helpOdpowiedź	331 Password required for komputery-helpPolecenie:	PASS ********Odpowiedź	530 Login incorrect.Błąd:	Błąd krytycznyBłąd:	Nie można połączyć się z serwerem

.

Kiedy w nazwie użytkownika podaję nazwę którą podałem przy rejestracji konta, to jest to samo.

Kolega, na GG (dobrze zna się na informatyce), napisał, że trzeba znaleźć dane dostępowe, i wie gdzie one są, ale linka do tej strony podać nie chce. Jeżeli ktoś by mógł napisać krok po kroku (najlepiej w screenach) pokazać, gdzie te dane dostępowe znaleźć, to będę wdzięczny.

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Lucider
komentarz
komentarz

Kolega niech wraca do piaskownicy...

Co do danych - nie mam konta ftp na prv.pl więc dokładnie Ci nie pomogę, ale na pewno chodzi o kwestię hosta albo nazwy użytkownika - pewnie wymagają innej niż te, które próbowałeś. Takie problemy są rozwiązywane na Forum PRV i tam też polecam poszukać rozwiązania, zapewne będzie w tematach przyklejonych.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.