x-kom hosting

Hosting na muzyke

AwTharok
utworzono
utworzono

Na swojej stronie zamierzam umieścić swoje muzyczne utwory , które zajmują około 800mb ... Zrobiłem domene na cba.pl i tam bezskutecznie próbuje wrzucić moją muzyke ...

Nie rozumiem dlaczego nie moge wrzucić muzyki .. Total Comander rozłącza po minucie i nawet jeden plik się nie chce wrzucić .. Na stronie wyraźnie pisze ,że jest 1gb wolnego miejsca ...

Mam internet z dialogu 6mb pobieranie i 512 wysyłanie ... Proszę o pomoc ,gdzie mogę wrzucić muzyke.. Najlepiej ,żebym zaznaczył wszystkie foldery i odszedł sobie bo nie mam ochoty przerzucać na raipidshare każdego pliku po kolei ...

PS. Nie wiem czy dział dobry ,nie wiem czy to można nazwać hosting , mam nadzieje ,że mnie zrozumiecie...

mydoom.h
komentarz
komentarz

CBA może mieć limit wielkości pliku.

1GB powierzchni, to tak tylko dla zachęty, ładnie wygląda ;)

AwTharok
komentarz
komentarz

W takim razie ,gdzie mógłbym to wrzucić?

Lucider
komentarz
komentarz

Jeżeli możesz przeznaczyć na to jakieś fundusze, to masz sporo płatnych hostingów do wyboru, gdzie takie limity nie obowiązują.

AwTharok
komentarz
komentarz

Chodzi mi raczej o darmowy hosting ... Który by miał około 1 gb miejsca i mogłyby być na nim pliki 10 mb? Istnieje taki??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.