x-kom hosting

[Problem]Instalacja ubuntu 7.05 pl

Denek
utworzono
utworzono

Mam problem z instalacją Ubuntu Linux 7.05 PL :( Ściągnąłem go w postaci obrazu płyty. Zamontowałem obraz, klikam na auto start. Pojawia się logo ubuntu, aż nagle błąd:

blad.PNG

Co zrobić?

acallk
komentarz
komentarz

-_- , czy ty chcesz mi powiedzieć że chcesz zainstalować system z zamotowanego obrazu płyty LOL :D:D:D:D:D :lol: :lol:

2)NAGRAJ TEN OBRAZ NA PŁYTE , USTAW W BIOSIE ŻE MA STARTOWAĆ Z PŁYTY I NGDY NIE PRUBUJ INSTALOWAĆ UBUNTU Z WINDOWSA OMFG

3)poczytaj najpiwer jak się instaluje linuxy a potem się za to bierz XD

neuro
komentarz
komentarz

Ubuntu tak nie zainstalujesz :) Ale czytałem ostatnio, że są już dsytrybucje umożlwiające instalacje właśnie z windowsa.

Lucider
komentarz
komentarz

Denek, Ubuntu to nie program Windows tylko system operacyjny, to co chciałeś zrobić to tak jakbyś zaczął budować mieszkanie w dużym pokoju :)

Denek
komentarz
komentarz

Wielkie dzięki! Jak wszystko pójdzie ok to dostajecie punkty :)

edit: No i masz! Płyty nie mam, a nawet z domu nie mogę wyjść bo jestem chory..

merenu
komentarz
komentarz

to nie lepiej jest zamówic Ubuntu za darmo dostaniesz i płyty i nakejki :D tylko trzeba troche poczekac

Lucider
komentarz
komentarz
to nie lepiej jest zamówic Ubuntu za darmo dostaniesz i płyty i nakejki :D tylko trzeba troche poczekac

Zanim ta płyta dotrze to już po trzydzieści razy zachoruje i wyzdrowieje :P

merenu
komentarz
komentarz

E tam 2 tygodnie i masz płytke + naklejki :D:D no i nie trzeba bawic sie w sciaganie obrazów nagrywanie. Ja tam wole sobie zamówic niz nagrywac, a i Ubuntu zarabia jak wysyła płyty cd

neuro
komentarz
komentarz

Możesz jeszcze poprostu kupić ubuntu w kiosku. Napewno odnajdziesz bez problemów jakiś magazyn z ubu 7.04.

neuro
komentarz
komentarz

Ciekawy projekt. Tylko pytanie: czy dane ściągnięte z netu będzie można później wypalić ?

Zarov
komentarz
komentarz

Wątpię. To chyba jest zwykły instalator. Nie sprawdzałem tego osobiście.

Denek
komentarz
komentarz

Wielkie dzięki :) Narazie pobawię się debianem.

neuro
komentarz
komentarz

Na stronie o wubi jest ważny napis :

Uwaga: Wubi jest obecnie w wersji beta (testowej) — nie próbujcie więc tego w domu, jeśli macie do stracenia ważne dane.

myślę, że trzeba uważać. Po za tym, to taka dziwna wersja. Jak ktoś się chce tak bawić, to nie lepiej zainstlować ubuntu pod vmware ? Wirtualizacja działa całkiem nieźle, można też przetestować instalacje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.