x-kom hosting

Monitor do 1200zł

MIchall
utworzono
utworzono

Niedługo kupuje komputer do gier za okło 4 tys., jednak nie posiadam w domu odpowiedniego monitora. Doradzcie mi jaki wybrać konkretny mogel (22' ew. 21' albo 19' ;lcd albo crt). Priorytetem jest dla mnie jakość obrazu, ilość zajmowanego miejsca na biurku. Jeśli chodzi o crt to taki z jak najwyrzszą rozdzielczością. Na monitor moge przeznaczyć do 1200zł.

grzegorzmce
komentarz
komentarz

ja mam 19" phlilips 190s i ci powiem że wypas miejsca zajmuje bardzo mało w końcu lcd a kupiłem go w media mark:D

MIchall
komentarz
komentarz

Poradzcie jeszcze jakies dobre monitory crt. Czy są crteki w miare płaskie (30-40cm) bo w domu mam narazie 17'kloca co ma ponad pół metra długości.

Przemek
komentarz
komentarz

Musisz nam odpowiedziec na pytanie czy zamierzasz duzo grac.

Jesli tak to najlepszym wyjsciem jest monitor CRT.

Jednak wiaze sie to z miejscem na biurko choc jesli masz wieksze niz standardowa kozetka ;) to biez CRT.

Piekne odwzorowanie kolorow ktoremu nie dorowna LCD.

Wysoka rozdzielczosc, itd.

Jednakze LCD tez ma swoje plusy.

Np. nie meczy tak wzroku jak CRT.

Mniej miejsca na biurku

itd.

MIchall
komentarz
komentarz
Musisz nam odpowiedziec na pytanie czy zamierzasz duzo grac.

komputer służyć będzie w głównej mierze do grania - czyli wybrać crt?

Jeśli tak podajcie kilka dobrych modeli (z rozdzielczością ~2000x1500)

Przemek
komentarz
komentarz

mandelbrot, ten Samsung nie ma polotu z Benq.

MIchall
komentarz
komentarz

Byłem w sklepie i gośc z obbslugi zaczoł gadac ze monitory crt nie nadają sie do gier i że rozdzielczośc ekranu nie jest wcale ważna i nie widac roznicy pomiedzy nimi. Powiedział też ze do gier najlepsza jest matryca TVA (w lcd). Powiedzcie mi czy on mówił prawde czy nie ?

Przemek
komentarz
komentarz

Jak na moje to chcial sie pozbyc sprzetu.

Kazdy wie ze jesli grasz duzo w gry to najlepszym wyjsciem bedzie kupno CRT.

Jesli juz LCD do gier to tylko MVA, PVA no i TVA.

Kazdy producent inaczej nazywa ta sama technologie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.