x-kom hosting

Jaka matryca lepsza: błyszcząca czy matowa?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Masters ,
rafales
utworzono
utworzono

jak w temacie? błyszcząca czy matowa

onna
komentarz
komentarz
błyszcząca czy matowa

Wydaje mi się że to rzecz gustu, ja mam matową ale chyba lepsza błyszcząca :]

rafales
komentarz
komentarz
Wydaje mi się że to rzecz gustu, ja mam matową ale chyba lepsza błyszcząca :]

wolałbym, żeby to była pewna odpowiedź :(

  • Rekomendowana odpowiedź
Masters
komentarz
komentarz

Tak wiec kolego odp na twoje pyta brzmi :

Miałem rozne laptopy w tym lustrzanki i nie lustrzanki , lustrzanka ladnie wyglada nocą jest w tedy taki mily gładki obraz pozatym odradzam lustrzanek patrzac w monitor widzisz siebie to meczy oczy .

Jesli kupujesz laptopa :

Po pierwsze uruchom go i zobacz jak wyglada czcionka jesli to bedzie laptop bez grfiki (czyli zintegrowany intel itp) wtedy obraz czesto jest nie jednolity litery sa jakby rozmyte nie wyrazne , zle sie na to patrzy meczy to wzrok , dodatkowo sprawdz jak sie zachowuje podswietlannie matrycy jesli widac w ktorych miejscach jest podswietlana matryca rowniez odradzam meczy to wzrok . jak podswietlasz matryce powinienes widzec jak caly obraz robi sie jasniejszy a nie jak zarowy coraz mocniej walą po kontach , ja mialem piekna matową matryce oczy nie bolaly wypas przezucilem sie na lustrzanke pierwsze dni to byla meka dla oczu , jak jest slonce itp bardziej widzisz swoja twarz niz obrac ;) pozdro . Szukaj dobrej czarnej matrycy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.