x-kom hosting

BenQ FP93GP czy AG Neovo F419??

virtus
utworzono
utworzono

Witam

Zastanawiam sie nad zakupem monitora LCD do 1000zł. Narazie zastanawiam sie nad modelami BenQ FP93GP, AG Neovo F419. Oba mają DVI tylko Neovo to TN a BenQ MVA. Komputera uzywam do pracy (+ internet) 50%, grania 20 %(wakacje sie zblizają czyli pewnie bede to czesciej robil ) , ogladania filmów 20%, obrobki zdjec 10%.

Ogólnie musze sie zmiescic w tysiaku, ale Neovo jest dosyc tani i ludzie sobie chwala jakosc/cena ale nie wiem jak jest z filmami i grami na nim.. ale gdybym kupil akurat jego to jeszcze by mi na dysk starczylo :) ... Moze ktos moze cos polecic, jakąs opinie dac... Cokolewiek... :evil:

Pozdrwiam

...mam nadzieje ze w dobrym miejscu pytam :) ...

demarco
komentarz
komentarz

Ja bym brał benq, bo ma matryce MVA i ma bardzo dobry stosunek JAKOŚĆ/CENA

virtus
komentarz
komentarz

Acha... Neovo daje 3 letnia gwarancje od 1 bad pixela w centralnej czesci matrycy i chyba 4 poza.... a w BenQ to w sumie nie wiem jak to jest... ani w Samsung'ach :)... ale w sumie ta matryca MVA jakos tak mnie zacheca... tylko tak naprawde co ona daje... tzn czy lepsza tania MVA czy drozsza TN... ech...

demarco
komentarz
komentarz
a w BenQ to w sumie nie wiem jak to jest

BenQ daje 2tygodnie na bad pixele.

Gomez
komentarz
komentarz

w benq z monitorami ogolnie sa problemy z gwarancja i serwisowaniem

virtus
komentarz
komentarz

a IIYAMA 19'' LCD ProLite E1900S-B2?.... kurde... temat rzeka... caly czas sie cos znajduje nowego.... aj...

[ Dodano: 2007-06-21, 17:38 ]

Chyba mimo tego serwisu zaryzykuje i kupie tego BenQ. Poczytalem troche i chyba sie oplaca, tym bardziej ze nie bede musial przez neta tego robic tylko mam na miejscu. Dzieki za pomoc :]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.