x-kom hosting

Laptop & Bluetooth & Sagem my X 6-2

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Masters ,
Skubi
utworzono
utworzono

Witam ;) Mam do Was takie zapytanko ;) Otóż posiadam laptopa Fujitsu Siemens Amilo Pro V3405 który ma podobno wbudowany zestaw bluetooth (nawet jest taka naklejka na nim). Mam teraz takie pytanko, jak uruchomić ten bluetooth i jakim programem poprzez ten bluetooth podłaczyć komputer i mój teelfon Sagem My X 6-2 ???? Serdecznie dziękuje za odp ;)

Pozdrawiam

Lewy12
komentarz
komentarz

Sam mam ten telefon myśle żę wystarczy zainstalować program z płyty dodany do telefonu i on sam powinien wykryć bluetooth.

A i jeszcze powinieneś mieć sterowniki do bluetooth dołączone do laptopa.

Przemek
komentarz
komentarz

Uzyj programu BlueSoleil

  • Rekomendowana odpowiedź
Masters
komentarz
komentarz

Mój komputer==>właściwości==> sprzet==>menadrzer urządzeń ==> i sprawdz czy masz zainstalowane sterowniki do bt jak nie beda pod zolntym pytajnikiem jak sa zainstalowane to gdzies indziej bedzie niebieska ikonka z bt wtedy zainstaluj oprogramowanie do telefonu jesli nie posiadasz to j.w BlueSoleil , jesli masz bt pod pytajnikiem odwiedz strone producenta tam bedziesz mial sterowniki do swojego modelu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.