x-kom hosting

"Nie można wyświetlić witryny sieci Web" w przypadku pierwszego i "Błąd kodowania zawartości"

tasiu92
utworzono
utworzono (edytowane)

Obecnie łącze się z internetem, albo przez WiFi albo przez Orange Free. Kiedy łącze się przez Orange, Internet Explorer zawsze wyświetla komunikat "Nie można wyświetlić witryny sieci Web, a FireFox "Błąd kodowania zawartości" obojętnie jaki wpisze adres strony. Inne przeglądarki dziąłają bez zarzutu, ale kidy łącze się przez WiFi Internet Explorer i FireFox też działają. Instalowałem już różne wersje tych przeglądarek oczywiście wcześniej je całkowicie odinstalowując, nawet Windowsa pownownie instalowałem. Może to być jakiś wirus, bo kiedy ten problem się zaczął Kaspersky ciągle wyświetlał ostrzeżenie "Invader" dotyczące pliku explorer.exe, ale po pełnym skanowaniu nic nie znalazł. Odinstalowałem go i zaiinstaloałem "Rising Internet Security", który znalazł mi z 10 trojanów i kilka innych wirusów, ale po wyleczeniu problem z przeglądarkami nie zniknął. Już skończyły mi się pomysły. Może ktoś pomóc?

FireFox.JPG Explorer.JPG

post-45038-1249738900_thumb.jpg

post-45038-1249738922,96_thumb.jpg

Edytowane przez Andziorka
Skrócenie nazwy tematu

kabi95
komentarz
komentarz

Skanowałeś Ad-aware/Spybotem lub innym tego typu programem?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.