x-kom hosting

[Rozwiazany]Problem z Nortonem

tombar07
utworzono
utworzono

Witam. Jestem początkującym użytkownikiem PC. Używam Nortona360, od 19-06 mam problem z usługą Live Update ( to znaczy ściąga aktualizacje, następnie przez dłuższy czas je stosuje a na koniec pojawia sie komunikat "usłga nie może być dokończona Live Update błąd nr.5 " ). Do tej pory nie miałem żadnych problemów ostatnia aktualizacja sygnatur była 14-06. Proszę o pomoc.

rafales
komentarz
komentarz
Witam. Jestem początkującym użytkownikiem PC. Używam Nortona360, od 19-06 mam problem z usługą Live Update ( to znaczy ściąga aktualizacje, następnie przez dłuższy czas je stosuje a na koniec pojawia sie komunikat "usłga nie może być dokończona Live Update błąd nr.5 " ). Do tej pory nie miałem żadnych problemów ostatnia aktualizacja sygnatur była 14-06. Proszę o pomoc.

a nie mozesz zadzwonić/napisac do pomocy technicznej symanteca?

Nr błędu 5 nic mi akurat nie mówi, ale może coś źle skonfigurowane jest.

tazman
komentarz
komentarz

Ponów instalacje i wybierz napraw , powinno poskutkować, widocznie któryś z plików odpowiedzialnych za aktualizacje został uszkodzona. Zastosuj sobie ccleaner, tam jest opcja naprawianie plików zastosuj sie do tego.

tombar07
komentarz
komentarz

Dzięki, ale nie pomogło. Czy ktoś wie co to jest za error LU1801?

tombar07
komentarz
komentarz

Dięki problem rozwiązany,błąd serwera oraz konieczna ponowna instalacja programu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.