x-kom hosting

Boo.pl,Cyf,pl czy xaa.pl?

Krzychu93
utworzono
utworzono

Witam.Jestem tu nowy.Chce przenieść swoja stronkę z darmowego hostingu(ugu.pl) na płatny.I zastanawiam się nad Boo.pl(pluskonto lub prokonto) ale w internecie znalazłem jeszcze takie hostingi jak cyf.pl i xaa.pl.O boo.pl słyszałem dużo dobrych opinij ale o cyf.pl i xaa.pl nic nie wiem.I czy możecie mi powiedzieć coś na temat cyf.pl i xaa.pl i co jest lepsze z tych trzech hostingów?

Teraz mam jeszcze jedno pytanko:

1.Czy na boo.p,cyf.pl i xaa.pl można mieć adres nie z np nazwa.boo.pl tylko nazwa.pl?

Proszę o szybką pomoc!Pozdrawiam Krzychu93.

grgr
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam.Jestem tu nowy.Chce przenieść swoja stronkę z darmowego hostingu(ugu.pl) na płatny.I zastanawiam się nad Boo.pl(pluskonto lub prokonto) ale w internecie znalazłem jeszcze takie hostingi jak cyf.pl i xaa.pl.O boo.pl słyszałem dużo dobrych opinij ale o cyf.pl i xaa.pl nic nie wiem.I czy możecie mi powiedzieć coś na temat cyf.pl i xaa.pl i co jest lepsze z tych trzech hostingów?

Teraz mam jeszcze jedno pytanko:

1.Czy na boo.p,cyf.pl i xaa.pl można mieć adres nie z np nazwa.boo.pl tylko nazwa.pl?

Proszę o szybką pomoc!Pozdrawiam Krzychu93.

Jeśli istnieje możliwość zaparkowania domen (w cPanel'u) to nie ma problemu. W Panelu domeny ustalasz DNS'y nowego hostingu, tam parkujesz tą domene i normalnie ona funkcjonuje zamiast adresu nazwa.boo.pl.

Jeśli chodzi o sam hosting, miałem kiedyś taki w boo.pl (wg mnie strasznie mulił) potem przeniosłem się na webd.pl (niebo lepszy). Trudno powiedzieć jak jest z tym teraz, ponieważ ja korzystałem z ich usług pare lat temu. W chwili obecnej używam bardziej "profesjonalnych" hostingów (nie polskich). O cyf.pl i xaa.pl pierwsze słyszę, ale czy nie oferują wszystkie te firmy przypadkiem okresów próbnych ?

Przyjrzyj się może też innym hostingom, np. az.pl

Edytowane przez grgr
Krzychu93
komentarz
komentarz

Nie one nie oferują okresów próbnych.Na tych trzech hostingach można płaci sms co mi bardzo zależny.A czy na webd.pl można płacić sms??

grgr
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie one nie oferują okresów próbnych.Na tych trzech hostingach można płaci sms co mi bardzo zależny.A czy na webd.pl można płacić sms??

owszem, ale to sie nikomu nie opłaca.

* konto mini na okres miesiaca mozna rowniez oplacic smsem, koszt smsa 10,98 PLN

przelewem ledwo 4zł.

Edytowane przez grgr

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.