x-kom hosting

Poszukuje jakiegoś darmowego programu do miksowania piosenek

Iska
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Poszukuje jakiegoś darmowego programu do miksowania piosenek. Proszę o pomoc

//Przenoszę

//Kapiszon

Edytowane przez Kapiszon
Zły dział

Iska
komentarz
komentarz

A co możesz mi powiedzieć o programie ultramixer? Właśnie go ściągnąłem ale z tego co widzę to nie ma zbyt bogatych opcji

Jakob
komentarz
komentarz

Ja tan polecam nowego Traktora 3.3.2 ;)

MarekM25
komentarz
komentarz

fl studio dla mnie najlepszy;)

znani polscy raperzy robią w nim bity np fokus ostr

Azibiz
komentarz
komentarz

on napisal do miksowania czy wy czytac nie umiecie? FL studio jest do robienia muzy od zera. Virtual DJ jest dobry jesli jestes poczatkujacym, jednak nie jest darmowy tak samo jak Tractor gdzie jest bardziej zaawansowany. Wedlug mnie powinnienes sciagnac trail'a zobaczyc co i jak a pozniej mozesz zasatanowaic sie o zakupie pelnej wersji :)

Jakob
komentarz
komentarz

azibiz, bawiłes sie kiedys fl?

Chyba nie... Można w nim mixować muzykę...

Azibiz
komentarz
komentarz

ja sie bawilem wersja XXL cos tam pogrzebalem ale nie mialem okazji poznac wszystkich funkcji

hotter
komentarz
komentarz

Jeśli dopiero zaczynasz "zabawę" z miksowaniem muzyki to polecam program EZ-DJ Plus Bardzo fajny program. Używałam go swego czasu, ma całkiem fajne opcje. Nie jest to program bardzo rozbudowany, ale dla początkujących w sam raz.

Kapiszon
komentarz
komentarz

Ściągnij triala Traktora albo Virtuala ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.