x-kom hosting

"The Game"

ambas
utworzono
utworzono

Witam,

chciałem wam przedstawić mój nowy film, a w zasadzie reklamę promującą zdrowy tryb życia.

Film został zrealizowany na potrzeby konkursu organizowanego przez milionyou.com

Reklama chociaż krótka, to jednak kosztowała nas trochę pracy, zdjęcia trwały dwa dni (w pierwszym dniu sceny ze zdrową postacią a w drugim tylko jedno ujęcie z "niezdrowym grubasem" i lekarką + przygotowanie scenografii).

Film został nakręcony aparatem cyfrowym panasonic fz18; większość ujęć jest zrealizowana przy użyciu własnoręcznie zbudowanego przeze mnie steadicam- u (http://pl.wikipedia.org/wiki/Steadicam).

Zapraszam do oceniania i komentowania!

Pozdrawiam

P.S.

Jak by ktoś chciał zobaczyć mój poprzedni film (również reklamę) to zapraszam:

kapitanok
komentarz
komentarz

Całkiem ładnie, naprawdę niezłe zdjęcia i montaż. A i jakość dobra, aż dziw bierze, że to było kręcone aparatem fotograficznym. Możesz pokazać jakieś fotki tego steadicamu? Bo ciekawi mnie jak to zrobiłeś ;)

Pozdrawiam.

naekana
komentarz
komentarz (edytowane)

Rewelacja! Na prawdę jestem pod wrażeniem. Świeżo i z pomysłem. Dodam jeszcze, że warto by było, żebyś założył zbiorczy temat dla swoich dokonań, bo masz potencjał ;)

Edytowane przez naekana
Gość
komentarz
komentarz

Ciekawe i zaskakujące, ogólnie bardzo pozytywnie :)

Tylko pani doktor na końcu zbyt szybko kręci głową :)

ambas
komentarz
komentarz

Całkiem ładnie, naprawdę niezłe zdjęcia i montaż. A i jakość dobra, aż dziw bierze, że to było kręcone aparatem fotograficznym. Możesz pokazać jakieś fotki tego steadicamu? Bo ciekawi mnie jak to zrobiłeś ;)

Pozdrawiam.

Budowa mojego steadicamu jest oparta na konstrukcjach z tej strony: http://homebuiltstabilizers.com/greyhandheld.htm

A najbardziej wzorowałem się na tym produkcie

W najbliższym czasie postaram się wrzucić filmik prezentujący moją konstrukcję.

Zjawa123
komentarz
komentarz

Naprawdę świetnie Ci to wyszło. Masz talent ;)

Wilu-_-
komentarz
komentarz (edytowane)

to jest FAJNE

Edytowane przez Gobi
:)
gostek
komentarz
komentarz

wooooow... super :DD

PS1. Dalbys moze gg tych biegnacych kolezanek? ;)

PS2. Co to za pilke tam bylo widac??

luq
komentarz
komentarz (edytowane)

Bardzo fajne, początek FAJNY, aczkolwiek ostatnia scena jednak mi się nie podoba :)

Za te dwa króciutkie filmiki

,
mnie zaciekawiły. Jak robi się takie efekty z technicznego punktu widzenia?

// ;)

Edit

Za cenzurowane słówko nie jest wulgaryzmem. O czym już pisałem kilka razy :) ale to tak btw. ;)

Edytowane przez luq
ambas
komentarz
komentarz
PS1. Dalbys moze gg tych biegnacych kolezanek?

Niestety, są obecnie na wakacjach ale... i tak oby dwie są już zajęte ;)

PS2. Co to za pilke tam bylo widac??

Piłka przyniesiona specjalnie na "plan zdjęciowy", nie pamiętam już jakiej firmy, ale wiem, że była kupiona w decathlonie.

Jak robi się takie efekty z technicznego punktu widzenia?

Ja efekty oraz montaż robię w Adobe After Effects - w skrócie to taki "ruchomy" Photoshop ;)

Aby zrobić np. krew (czy też ogień, wybuchy itp) na ścianie wystarczy nałożyć ją na warstwę powyżej warstwy z filmem z odpowiednim mieszaniem. Reszta to zabawa kolorami, kontrastem itp.

Czekam na dalsze komentarze, oceny i pytania.

Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.