x-kom hosting

problem z monitorem i komputerem, nie wiem sam z czym:)

karol06
utworzono
utworzono

Witam , mam problem tego typu:

mianowicie ostatnio moja siostra zainstalowala sobie od nowa windowsa xp, i tu pojawil sie problem poniewaz windows nie chcial sie ladowac, a wygladalo to tak ze na poczatku bylo wszystko ok a po kilku sekundach jeszcze przed zaladowaniem systemu cos pitnelo i sie zacinal.Dodam ze ma monitor lcd acera.Zainstalowala od nowa windowsa poniewaz jak wtedy uwazalismy miala wirusa bo przy wlaczaniu kompa pojawiala sie niebieska strona z jakims komunikatem.

Sprawdzalem na swoim kompie jej monitor i chodzi normalnie.A na swoim monitorze crt sprawdzalem jej komputer i tez chodzi normalnie.

Prosze o pomoc,

pozdrawiam ;)

rafales
komentarz
komentarz

o pomoc ale w czym? Bo konkretnego pytania nie zadałes

karol06
komentarz
komentarz

teraz tez nie mozna wlaczyc jej komputera z jej monitorem na swiezo zainstalowanym windowsie

wiec co zrobic?

rafales
komentarz
komentarz
teraz tez nie mozna wlaczyc jej komputera z jej monitorem na swiezo zainstalowanym windowsie

wiec co zrobic?

ale system nie startuje czy obazu nie ma ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.