x-kom hosting

:( Pomocy

Piotrowsinho
utworzono
utworzono

:( dzisiaj po włączeniu komputera okazało się że nie mogę włączyć kilku programów np. gg yahoo mesanger. Kilka dni temu miałem formata poniewaz wcześniej też mi sie to przytrafiło. klikam 2-krotnie na ikonke np gg wyskakuje klepsydra i po chwili znow myszka i koniec nic się nie włącza. Proszę o pomoc

WARLOCK787
komentarz
komentarz (edytowane)

Rozumiem,że programy które nie chcą Ci odpalić to programy głownie do internetu,tak ? Czy inne też nie odpalają ?

Jesli tak to w pierwszej kolejności zajrzyj do zapory systemowej (czy jakoś tak ;)) i sprawdź wyjątki tam występujące, które możesz skorygować.

Daj log'a z Combofix'a ...

Edytowane przez Wujek Wuadek
Piotrowsinho
komentarz
komentarz (edytowane)

kolejny program ktory po zainstalowaniu dzisiaj dzialal a po zrestartowaniu komputera nie dziala to daemon tools.Zapore wyłączyłem i też nic nie pomogło, Chcę dodać że np po zainstalowaniu najstarszej wersji gg chodzi czyli wyglada na to jak by komputer blokowal pojedyncze programy, moze jest to przyczyna tego dymku wyskakujacego "ukrywania nieaktywnych ikon powiadomienia" czy jakos tak

Edytowane przez Piotrowsinho
Vol
komentarz
komentarz

a jaki antyvirus? ja swojego czasu miałem taki problem z Kasperskim, że wszystko co związane z netem mi blokował.

Piotrowsinho
komentarz
komentarz

Avast antyvirus

WARLOCK787
komentarz
komentarz

Spybot Search and Destory + update baz + pełny skan. To tak na szybko...

I daj loga z combofix'a ;)// Poczytaj regulamin działu. // Kamil

Piotrowsinho
komentarz
komentarz (edytowane)

Kompa skanowalem niedawno i nic nie wykryło zaraz dam loga

Edytowane przez Piotrowsinho
WARLOCK787
komentarz
komentarz

Sorry . Nie czytałem regulaminu działu ... :D

W takim razie daj loga z OTListIt2 .

Pozdrawiam :-)

Piotrowsinho
komentarz
komentarz (edytowane)

juz po kłopocie.Zrobiłem format kompa od razu wylaczylem zapore systemu i teraz nic mi nie blokuje i nie mam żadnych problemów:) Pozdrawiam szczególnie Wuadka,który jest bardzo pomocnym użytkownikiem forum ;)

Edytowane przez Piotrowsinho

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.