x-kom hosting

Mega problem z monitorem Samsung 713BM

rally407
utworzono
utworzono

Witam otoz dostalem od kolegi monitor samsung i po podlaczeniu do kompa obraz winodwsa nie pojawia sie ... wyskakuje okienko na monitorze ze nie ma optymalnych ustawien. Z monitorem i z obrazem powinno byc wszystko ok bo wyswietla kazde kolory tylko jakos chyba nie ma synchronizacji z kompem. Sciagnalem tez sterowniki ze strony samsunga i tez nic. Jesli ktos moze mi pomoc to czekam na odpowiedz lub wiadomosc na gg 4379648 (czesto niewidoczny)

tazman
komentarz
komentarz

Sprawdź przewód łączący komputer z grafiką czy czasem piny we wtyczce są nie powyginane lub czy nie brakuje żadnego, zmień przewód jeśli masz możliwość , czy na innym kompie ten sprzęt odpala, zmień sterowniki. Jaką masz kartę graficzną ?

Przywróć ustawienia fabryczne monitora.

rally407
komentarz
komentarz

Przewod dobry na 100% bo na drugim kompie dziala. Piny tez sa wszystkie. Mam radeona 9550. a sterowniki sciganalem ze strony samsubga dedykowane do tego modelu. Tylko tam jest opcja digital czy analog i nie wiem ktore wybrac. A ja przywrocic ustawienia fabryczne bo monitor po wcisnienieciu przysku SOURCE tylko gasnie i zapala sie i wyswielta sie kwadracik digital potem analog i potem znow jest nie optymalne ustawienia a Recomended mode to 1280x1024 i 60 Hz

rally407
komentarz
komentarz

Zainstalowalem te sterowniki i teraz jak wlaczylem kompa to normalnie jest obraz ladowania sie windowsa wiec monitor na 100% sprawny ale jak juz zaladauje sie windows to obraz znika i juz nawet nie pojawia sie to blekitne tlo z napisem Zapraszamy. W#iec mysle ze jest to kwestia ustawien komputera... Co tu dalej robic??

tazman
komentarz
komentarz

A cz y wymieniałeś coś poza monitorem ?

Spróbuj wyjąć kartę przeczyścić styki i znów podłączyć

rally407
komentarz
komentarz

Nie ale masz tu link i na 73 str jest wlasnie co robic gdy pojawia sie komunikat not optimal mode.. ale ja tam nie wiem dokladnie co mam tam zrobic

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.