x-kom hosting

Co radzicie kupic nową obudowe czy dokupic ram?

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz
Czy 330, 331, 332, 333, 334, 335 :E to zależy od Ciebie, która Ci się bardziej podoba. Rozmiary i wnętrze jest identyczne ;)

Acha spoko...a mam pytanie jak bede chail przelozyc plyte głowna to czy bede musial z plyty odpinac ramy procka itp.??

Duban
komentarz
komentarz

Wątpię czy dasz radę odkręcić wszystkie śrubki bez wyciągania procesora, karty graficznej itp. Ramy mogą zostać ;]

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz
Wątpię czy dasz radę odkręcić wszystkie śrubki bez wyciągania procesora, karty graficznej itp. Ramy mogą zostać ;]

A czy bede musiał puzniej konfigurowac bios??

Duban
komentarz
komentarz

Nic nie będziesz juz musiał robić. Składasz do kupy, podłączasz, włączasz i robisz co chcesz ;]

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz

A jak bym dał rade odkrecic srubki z plyty głównej to nie bede musial zdejnowac procka itp??

Duban
komentarz
komentarz

Jeśli dasz radę (wątpię :E ) to nie musisz...

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz
Jeśli dasz radę (wątpię :E ) to nie musisz...

Ale raczej oddam do serwisu niech zrobią.Bo sie boje że cos spale.

Duban
komentarz
komentarz

No jeśli nie jesteś siebie pewny w składaniu to lepiej daj serwisantom ;)

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz
Ale raczej oddam do serwisu niech zrobią.Bo sie boje że cos spale.

i takze sie boje gdy rozbiore procka i nie poloze pasdy trem...... to temperatury procka sie podniosą.

Duban
komentarz
komentarz

takze sie boje gdy rozbiore procka i nie poloze pasdy trem...... to temperatury procka sie podniosą.
Tak, to jest ważne. Zapomniałem, jak nie masz pasty nowej to nie warto ściągać radiator z procesora :E
PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz
Tak, to jest ważne. Zapomniałem, jak nie masz pasty nowej to nie warto ściągać radiator z procesora :E

Kurde teraz mam problem czy wogule kupowac tą obudowe poniewaz wkącu temperatury wzrosna po tej przeprowadze z obudowy.

A tak nawiasem to która na najlepszy przepływ powietrza 330,331,332,333,334,335 ?? prosze o odpowiedz

cubEE18
komentarz
komentarz

Nic nie wzrośnie!

Składanie komputera jest bajecznie proste.L

Pierw odpinasz kable, odkręcasz zasilacz, wyciągasz go na zewnątrz,

Potem odkręcasz śróbkę od karty graficznej

Dalej idąc odkręcasz wszystkie śróbki z płyty głównej (nie musisz odpinać procka ani pamięci gdy masz zwykłe chłodzenie!), przesuwasz płytę lekko w prawo (by złącza wyszły z zaślepki tej na tyle, pamiętaj żeby zaślepkę potem wyjąć i przełożyć do nowej obudowy), no i wyciągasz płytę główną.

Potem już tylko napędy (FDD, DVD) oraz dysk.

Składając idziesz w grugą stronę.

Za takie coś masz 20-50zł w kieszeni i satysfakcję ;)

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz
Nic nie wzrośnie!

Składanie komputera jest bajecznie proste.L

Pierw odpinasz kable, odkręcasz zasilacz, wyciągasz go na zewnątrz,

Potem odkręcasz śróbkę od karty graficznej

Dalej idąc odkręcasz wszystkie śróbki z płyty głównej (nie musisz odpinać procka ani pamięci gdy masz zwykłe chłodzenie!), przesuwasz płytę lekko w prawo (by złącza wyszły z zaślepki tej na tyle, pamiętaj żeby zaślepkę potem wyjąć i przełożyć do nowej obudowy), no i wyciągasz płytę główną.

Potem już tylko napędy (FDD, DVD) oraz dysk.

Składając idziesz w grugą stronę.

Za takie coś masz 20-50zł w kieszeni i satysfakcję ;)

Mozesz podac mi bardziej sensowny poradnik z którego wszystko zrozumiem??

Duban
komentarz
komentarz

Możesz skorzystać z tego co ja podałem, tylko nie odkręcaj procesora, nie wyciągaj pamięci RAM. Reszta jak tu:

http://instrukcja.pl/i/jak_zlozyc_komputer

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz
Możesz skorzystać z tego co ja podałem, tylko nie odkręcaj procesora, nie wyciągaj pamięci RAM. Reszta jak tu:

http://instrukcja.pl/i/jak_zlozyc_komputer

kurde boje sie sam przelożyc kompa do innej obudowy.

cubEE18
komentarz
komentarz

Człowieku - to jest banalnie proste, nie ma strachu ;)

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz
Człowieku - to jest banalnie proste, nie ma strachu ;)

A jak cos popsuje w kompie spale itp??

Duban
komentarz
komentarz

Jak odłączysz PC z prądku i odłączysz najpierw zasilacz od podzespołów (inaczej i tak nie wyciągniesz) to jak ma się coś spalić ?

Jeśli zrobisz wg. jakiegoś poradnika to będzie dobrze ;) Wystarczy do tego wiara w siebie i lekkie zdolności manualne :E

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz
Jak odłączysz PC z prądku i odłączysz najpierw zasilacz od podzespołów (inaczej i tak nie wyciągniesz) to jak ma się coś spalić ?

Jeśli zrobisz wg. jakiegoś poradnika to będzie dobrze ;) Wystarczy do tego wiara w siebie i lekkie zdolności manualne :E

Mi nie chodzi ze cos spale jak bede odłanczał tylko soe boje ze cos spale jak bede podłanczał od nowa.

Duban
komentarz
komentarz

Jak dobrze podłączysz, to nie spalisz. Zrób to zgodnie z poradnikiem.

Albo nie rób, dla świętego spokoju oddaj do serwisu i nie słuchaj innych co radzą zrobić to samemu, bo widzę, że się boisz tego. To tylko źle wpłynie na jakość tej "przekładki" z obudowy ;)

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz
Jak dobrze podłączysz, to nie spalisz. Zrób to zgodnie z poradnikiem.

Albo nie rób, dla świętego spokoju oddaj do serwisu i nie słuchaj innych co radzą zrobić to samemu, bo widzę, że się boisz tego. To tylko źle wpłynie na jakość tej "przekładki" z obudowy ;)

Czemu mialo by zle wpłynac na jakosć..

Kamix
komentarz
komentarz

Moim zdaniem nie ma się czego bać :)

RAMu nie da rady włożyć odwrotnie, grafiki też nie, procka nie ruszasz.

Popatrz sobie jak masz kable SATA i od zasilania i potem podłącz tak samo, proste :)

Dasz radę.

Duban
komentarz
komentarz

Czemu mialo by zle wpłynac na jakosć..
Bo będziesz zdenerwowany, zestresowany, ze coś spieprzysz. Mówię Ci, jeśli się nie czujesz na to - to zostaw.
Kamix
komentarz
komentarz
Bo będziesz zdenerwowany, zestresowany, ze coś spieprzysz. Mówię Ci, jeśli się nie czujesz na to - to zostaw.

Ale jak chociaż raz mu się uda to potem będzie umiał, prosta sprawa.

Sam się wszystkiego tak uczyłem.

Dużego ryzyka to tu niema ;)

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz
Bo będziesz zdenerwowany, zestresowany, ze coś spieprzysz. Mówię Ci, jeśli się nie czujesz na to - to zostaw.

ok spoko ale mam tez znajomego informatyka.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.