x-kom hosting

Instalacja czcionek

sytluk
utworzono
utworzono

Witam, od chwili nieudanej aktualizacji (błąd przy pobieraniu pakietów z sieci) systemu z wersji 6.06 do 7.04 posiadam problem ze czcionkami :/ . Zamiast liter widać prostokąty. Oto screen: Link

Korzystam z Ubuntu od niedawna i nie znam systemu na pamięć, dlatego proszę Was o pomoc.

Nie wiem czy czcionki są zainstalowane i wystarczy je odpowiednio ustawić, czy należy je również zainstalować. Tu nasuwa się moje pytanie:

Jak zainstalować i skonfigurować czcionki ? :?

Pozdrawiam. :lol:

tazman
komentarz
komentarz

Kopiuj wklej i to wszystko.

sytluk
komentarz
komentarz
Kopiuj wklej i to wszystko.

Ja czcionki mam w systemie, problemem jest zrobienie "czegoś" żeby zamiast tych prostokątów, które pokazałem na screenie były litery normalne ;) Już próbowałem przez Synaptica, przez menu. Może trzeba jakiś plik zedytować? Liczę na Waszą pomoc ;)

Popek
komentarz
komentarz

Może pogrzeb w panelu sterowania. W opcjach jezykowych, czy przypadkiem nie masz

ustawionego jakiegoś Azjatyckiego języka

tazman
komentarz
komentarz

raczej poszukaj systemowych czcionek i wtedy dopiero spróbuj

Rhorvald
komentarz
komentarz

Tego typu prostokąciki są zawsze we wschodnio-azjatyckich językach. Polecam poszperać w Panelu Sterowania.

Jakiś czas temu miałem bardzo podobny problem. Jakoś się z nim uporałem, na zasadzie szukania i zmieniania po omacku. Popróbuj, a na pewno jakoś do tego dojdziesz..

Jak znajdę, bądź przypomnę sobie jak to zrobić, dam znać ;]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.