x-kom hosting

[Rozwiazany]Neostrada/Rozłączanie :(

MaaT
komentarz
komentarz

nie, jeszcze go niemam ale moze jutro pojade wymienic

rafales
komentarz
komentarz
nie, jeszcze go niemam ale moze jutro pojade wymienic

poczekaj

MaaT
komentarz
komentarz

na co mam czekac?

Przemek
komentarz
komentarz
od kiedy po zainstalowaniu sterów od modemu tworzy się samo połączenie internetowe. Wg mnie trzeba je samemu stworzyć/skonfigurować :D

Mylisz sie.

Tyle powiem.

Podczas instalowanie sterownikow ze plyty ktora dostales w zestawie z neo polaczenie jest automatycznie tworzone.

Wpisujesz tylko Login/Haslo i smiga.

Twoj kolega co ma 1mb daleko od Ciebie mieszka ?

MaaT
komentarz
komentarz

to moj sasiad :P

Przemek
komentarz
komentarz

Dzwon jeszcze do Tepsy i zglaszaj reklamacje.

MaaT
komentarz
komentarz

A niewiecie czy osoba niepelnoletnia moze pojsc do telepunktu wymienic modem? bo stary gada "a mi sie nierozlacza" -.- musze sam wszystko brac w swoje rece :( pomozecie cos?

Kamix
komentarz
komentarz

To pożycz modem od sąsiada i sprawdź czy będzie działać :)

MaaT
komentarz
komentarz

ale jak pozycze modem od sasiada to co to da jak sie niebedzie rozlaczac? przeciez on mi go nieda na zawsze :/

Przemek
komentarz
komentarz

Jak sie nie bedzie rozlaczac to pojdziesz wymienic.

Mozesz isc nawet sam.

Wrazie jakis problemow pojdziesz z rodzicem.

MaaT
komentarz
komentarz

a byl ktos sam niepelnoletni juz wymienic? jak cos to ide jutro ze starszym kolega ale tez jeszcze niepelnoletni :(

Przemek
komentarz
komentarz

Moj znajomy ostatnio byl sie tylko spytac to od reki mu wymienili.

To zalezy od personelu czy wymienia czy nie.

Pierwsz co to sprawdz ten modem od znajomego.

MaaT
komentarz
komentarz

a jak niesprawdze to co sie stanie?

Przemek
komentarz
komentarz

To byc moze wymienisz modem na prozno ;)

MaaT
komentarz
komentarz

no to jak niemodem to co zle? sprawdzali monterzy linie i mowia ze dobra, co moze byc jeszcze zleego, usb mam dobre na 120%

Przemek
komentarz
komentarz
no to jak niemodem to co zle?

Nie wiemy jeszcze czy modem jest walniety.

Najpierw zacznij od jego wymiany lub skocz do kumpla po jego modem i sprawdz u siebie.

Nastepna przyczyna moze byc wina softwaru na kompie.

I jesli nic z tych podanych wyzej to musisz zastosowac migracje techniczna i zmniejszyc predkosc.

Chyba ze chcesz walczyc z Tpsa ze to ich wina i co chwile zamawiac "monterow".

MaaT
komentarz
komentarz

no ale jak moj sasiad ma 1 mega i mu sie nierozlacza to czemu mi sie ma rozlaczac, wczesniej mialem neo 256 i bylo to samo z rozlaczaniem

Popek
komentarz
komentarz

Ale my chcemy sprawdzć czy modem jest uszkodzony czy coś innego.

Przemek
komentarz
komentarz

Kabel do domu moze byc zlej jakosci i przez to sa takie klopoty.

Wez najpier ten modem sprawdz bo jak narazie stoimy w miejscu.

rafales
komentarz
komentarz
Mylisz sie.

z tym masz rację ale Ty mówiłeś o instalowaniu sterów do modemu a to co innego niż instalowanie aplikacji dostępowej dawanej przez tepse. Jeśli ja instalujesz to połączenie się tworzy samo, ale jesli instalujesz same stery od modemu, to połączenie windowsowe musisz skonfigurować sam :)

[ Dodano: 2007-06-21, 17:47 ]

no ale jak moj sasiad ma 1 mega i mu sie nierozlacza to czemu mi sie ma rozlaczac, wczesniej mialem neo 256 i bylo to samo z rozlaczaniem

sprawdzałeś modem sasiada? Wymieniłeś swój?

Przemek
komentarz
komentarz
z tym masz rację ale Ty mówiłeś o instalowaniu sterów do modemu a to co innego niż instalowanie aplikacji dostępowej dawanej przez tepse. Jeśli ja instalujesz to połączenie się tworzy samo, ale jesli instalujesz same stery od modemu, to połączenie windowsowe musisz skonfigurować sam :)

Nadal sie myslisz.

Jak poczytasz dokladnie to sie skapniesz o czym pisze.

Powtorze jeszcze raz.

Jesli instalujesz sterowniki do modemu z plyty na ktorej jest aplikacja dostepowa to polaczenie z siecia jest tworzone automatycznie no i mi nie przegadasz ;)

Kamix
komentarz
komentarz
Powtorze jeszcze raz.

Jesli instalujesz sterowniki do modemu z plyty na ktorej jest aplikacja dostepowa to polaczenie z siecia jest tworzone automatycznie no i mi nie przegadasz ;)

Ludzie tak jest ! Wiem, bo sam tak robiłem :)

No właśnie sprawdz ten modem od sąsiada :)

MaaT
komentarz
komentarz

juz wymienilem, na ta nowsza wersje zxdsl z 3 diodami, i narazie jest dobrze ale niezapeszac

[ Dodano: 2007-06-23, 10:28 ]

a jednak sie odlacza :( poradzcie cos na to

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.