x-kom hosting

[Rozwiazany]Neostrada/Rozłączanie :(

MaaT
utworzono
utworzono

Od kiedy mam neostrade ciagle mi sie rozlacza... dzwonilem do nich, najpierw byl pierwszy monter i kazal wymienic modem, wymienilem, nadal sie rozlaczala... potem przyjechali drudzy, sprawdzili wszystko i mowia ze wszystko jest ok, ale nadal rozlacza, a dotego wystepuje przytym szum w sluchawce od telefonu :( powiedzialem i o tym i nic :(( Poradzicie cos na to?? Prosze!!

Bamu
komentarz
komentarz

Nastepny new modem, ja miałem 3 az sie zdenerwowałem i kupiłem ruter.

a jak ci go niebeda chcieli dac to dzwon donich z tym problemem kilka razy dziennie to ci wkońcu dadzą

MaaT
komentarz
komentarz

ale ten szum w telefonie jest od modemu??

dar55
komentarz
komentarz

a filtr masz podłaczony ?

MaaT
komentarz
komentarz

mam wszystko elegancko, ale sie rozlacza :(

depeche_18
komentarz
komentarz

Ja też kiedyś tak miałam, że było słychać szum w słuchawce i nie szło zrozumieć co ktoś mówi. Okazało się, że telefon był uszkodzony. Ale być może w twoim przypadku to właśnie modem zakłóca.

Przemek
komentarz
komentarz

MaaT, program od neo zainstalowany ?

Popek
komentarz
komentarz

To jest niemożliwe, też miałem taki problem, bo nie podłączyłem filtru.

depeche_18 więc to jest dziwne, po powtarzam " Filtr nie podłączony "

Lub filtr jest uszkodzony

Bamu
komentarz
komentarz

Kolega MaaT, ma podlączony filtr, zainstalowane oprogramowanie.

Przemek
komentarz
komentarz
Kolega MaaT, ma podlączony filtr, zainstalowane oprogramowanie.

Skad wiesz ?

Rozmawiales z nim ?

Bamu
komentarz
komentarz

Tak rozmawiałem :D

dar55
komentarz
komentarz

no to czas odinstalowac soft tpsy i na samaym modemie jechac

Przemek
komentarz
komentarz

Dokladnie tak jak pisze dar55.

Odinstaluj ten badziew.

Nastepnie zainstaluj same sterowniki do modemu z plyty ktora dostales.

Utowrzy Ci sie polaczenie internetowe i za jego pomoc lacz sie z siecia.

MaaT
komentarz
komentarz

mam tak... niepomaga, niedlugo ide wymienic modem

olej3232
komentarz
komentarz

MaaT, jak znam życie nic Ci to nie pomoże. Pewnie modem nie współpracuje z Twoim kompem jak powiniem. Proponuje odłożyć trochę siana na router i odstawić szmelc TP na bok!

[ Dodano: 2007-06-18, 22:49 ]

Jeszcze sprawdź przewód! Mi też net siadał i okazało się że końcówki były źle zaciśnięte!

Kamzilla
komentarz
komentarz

Lub masz coś z "kostką" przynajmniej u mnie tak jest i net się co jakiś czas sam rozłącza :zez: :zez:

Przemek
komentarz
komentarz

Problemem moga byc tez stare sterowniki do plyty glownej.

Dokladniej chipsetu.

Napisz czy podczas rozlaczania gasna obie diody czy tylko ta od od synchronizacji (ADSL).

MaaT
komentarz
komentarz

zaczyna migac tylko 1 dioda ADSL

[ Dodano: 2007-06-19, 07:02 ]

a sterowniki mam nowe do plyty glownej

Przemek
komentarz
komentarz

Winda lezy po stronie TP.

Jaka masz szybkosc ?

MaaT
komentarz
komentarz

512kb/s, kolega ma 1 mega i mu sie nierozlacza, no to to niejest wina modemu?

rafales
komentarz
komentarz
Dokladnie tak jak pisze dar55.

Odinstaluj ten badziew.

Nastepnie zainstaluj same sterowniki do modemu z plyty ktora dostales.

Utowrzy Ci sie polaczenie internetowe i za jego pomoc lacz sie z siecia.

od kiedy po zainstalowaniu sterów od modemu tworzy się samo połączenie internetowe. Wg mnie trzeba je samemu stworzyć/skonfigurować :D

Ja mam Maat to samo co Ty co jakiś czas. To poprostu super łącza tepsy a nie modemy czy coś takiego. Poprostu jak mi się rozłączy 2-3 razy dziennie to znak że trzeba ich nękać. I wtedy robią i na jakieś 2 miechy spokój z awariami. Ale jak mam kłopot to dzwonię do znudzenia 5-8 razy na dzien. Ostatnio mi nie chciał prawie chodzić, ściągało pliki z hiper prędkością 0,2-0,4kb/s i chcieli mi wmówić że to kompa mojego wina. Ale powiedziałem, że jeśli nie usuną usterki u siebie w ciągu 24h to zrywam umowę bo to juz kolejna usterka w osttanim tygodniu.

I co? I w ciągu 8 h necik zaczął śmigac :D

MaaT
komentarz
komentarz

a Bamu_Ulea mowil ze mial to co ja dopoki niekupil rutera, wiec jak z tym jest? kto mowi prawde? ;>

rafales
komentarz
komentarz
a Bamu_Ulea mowil ze mial to co ja dopoki niekupil rutera, wiec jak z tym jest? kto mowi prawde? ;>

nie wiem, byc może faktycznie problem zniknie po zainstalowaniu routera ale ja nie wierzę. Wg mnie to problem ze starymi liniami tepsy. Od kiedy masz w chacie linie telefoniczną. Bo ja nie pamiętam już bo od dawna jest. I dlatego centralki oraz linie nie są na to przygotowane a szybkośc coraz większa w standardzie itd

MaaT
komentarz
komentarz

no od dawna mam ale byli monterzy i sprawdzali linie i mowia ze jest ok

Bamu
komentarz
komentarz

MaaT, próbowałeś ten drugi modem??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.