x-kom hosting

Problem z filmami HD.

Majin33
utworzono
utworzono

Witam, ostatnio zaopatrzylem sie w kilka filmow HD. Problem jednak polega na tym, ze nie wiem jakim programem otworzyc filmy z koncowka .mkv Jaki program i ewentualnie codec-pack jest do tego niezbedny ? Obecnie korzystam z allplayera + kazaa lite mega codec pack. Codec pack oczywiscie w najnowszej wersji, jednakze filmy, tak jak napisalem, nie dzialaja. W programie (bez wzgledu jakim) wyskakuje "file not found" Dzieki z gory za pomoc, oczywiscie za trafne rady +

carool
komentarz
komentarz (edytowane)

polecam program KMPlayer

Program ma wbudowane w sobie kodeki wiec innych nie potrzeba i co najważniejsze działa płynnie

Otwarza bardzo dużo formatów przez co jest uniwersalny więc nie potrzeba na kompie żadnego innego otwarzacza :)

Gość
komentarz
komentarz

k-lite codec mi na taki film pomogl

Majin33
komentarz
komentarz (edytowane)

KMPlayer nie pomogl. Po otwarciu filmu wyskakuje taki oto komunikat:

--------------------

BINARY INFO

--------------------

FileName : The.Haunting.In.Connecticut.2009.EXTENDED.720p.BluRay.x264-SiNNERS.mkv

Data :

File does not exist!

Jakies pomysly ?

carool
komentarz
komentarz (edytowane)
KMPlayer nie pomogl. Po otwarciu filmu wyskakuje taki oto komunikat:

--------------------

BINARY INFO

--------------------

FileName : The.Haunting.In.Connecticut.2009.EXTENDED.720p.BluRay.x264-SiNNERS.mkv

Data :

File does not exist!

Jakies pomysly ?

A to dziwne ...ja mam sam program bez żadnych kodeków i wszystkie filmiki HD z rozszerzeniem .MKV śmigają.

Może to wina tego filmu uszkodzony ? czy inne filmy *.mkv też nie chodzą??

Może jeszcze jedna opcja ale wątpie żeby pomogła: zainstaluj taki programik GOM Player i na tych kodekach co masz odpal ten film

Azibiz
komentarz
komentarz

k-lite codec pack i do tego Media Classic Player sam tego zestawu uzywam do filmow HD i dziala :D

Majin33
komentarz
komentarz
A to dziwne ...ja mam sam program bez żadnych kodeków i wszystkie filmiki HD z rozszerzeniem .MKV śmigają.

Może to wina tego filmu uszkodzony ? czy inne filmy *.mkv też nie chodzą??

Może jeszcze jedna opcja ale wątpie żeby pomogła: zainstaluj taki programik GOM Player i na tych kodekach co masz odpal ten film

Program nie pomogl. No wlasnie na 10 filmow, 7 chodzi, z 3 mam problem opisany powyzej. Jakies pomysly ? Bo ja tutaj juz k*****y dostaje ;)

Gość
komentarz
komentarz

hmm sprobuj jescze raz pobrac ten film tylko z innego serwisu :) jak uszkodzony to moze na innym jest dobry

Davidcopperfield
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli mozna to ja się podepnę. ano posiadam GOMplayera i odtwarzam sobie filmy full HD które przypominają slajdy. Co ciekawe to samo dzieje się na YouTubie. Mam 512 ram ddr1 400 mhz 3200 Athlon 2200 (prawdziwe 1880 GHz) XP sp2 + jakies poprawki. dodam, ze gdzie indziej te same filmiki działają na mocniejszym komputerze i tu nasuwa się pytanie czy mój komputer pod wzgledem HD nadaje się do piachu? Czy dodatkowe 1 GB ram ddr1 coś pomoże?

dawid_c
komentarz
komentarz

Davidcopperfield, procek trochę słaby, ale możesz spróbować jakiegoś lepszego programowego dekodera HD. Ja np. używam CoreAVC. Jest szybszy. Jest jeszcze szybszy dekoder ale nie pamiętam nazwy i był niepoważnie drogi.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.