x-kom hosting

Monitor 20" jaki??

Luki skajpłotek
utworzono
utworzono

No dobra teraz wy mi trochę pomożecie w doborze monitora ale nie jest pewne czy go teraz kupie ale chciałbym sie dowiedzieć jaki by kupić w razie czego ja trochę poszukałem i znalazłem to co o nim myślicie dobry?? A jak nie to jaki byście poradzili 20" w tej cenie?

http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/Asu...pelny,id,36398/

a i żeby nie było to dałem "szukaj" ale tego było ze 250, trochę zobaczyłem z tych nowszych ale prawie same 17" no i 19" :D

Bamu
komentarz
komentarz

W tym monitorze co Ty znalazłeś podoba mi sie funkcja montażu na ścianie, a pozatym to jest niczemu sobie i jak bym mial kase to bym go kupił

Przemek
komentarz
komentarz
W tym monitorze co Ty znalazłeś podoba mi sie funkcja montażu na ścianie

Juz od kilku lat prawie kazdy monitor ma taka mozliwosc po dokupieniu specjalnej przystawki.

Luki skajpłotek, za 1100zl nie kupisz ciekawego monitora.

Na tym urzadzeniu sie nie oszczedza bo jest to zakup na kilka lat.

Napisz jeszcze do czego bedzie uzywany ten monitor.

Luki skajpłotek
komentarz
komentarz

lepiej taki chyba niż badziewia za 600zł czy mniej

a jaki byś doradził może być droższy ale bez przesady :D (i 20" no albo jak znajdziesz wiekszy a niewiele trzeba dopłacić to OK )

A co ten zły jest jak na tą cene?? =]

Przemek
komentarz
komentarz

Po pierwsze odpowiedz na moje pytanie:

Napisz jeszcze do czego bedzie uzywany ten monitor.
Luki skajpłotek
komentarz
komentarz

nop chce duży bo filmy to na banka będę na nim oglądał ale pogiercować też lubię więc w mare z szybkim czasem reakcji

no a reszta to prace biurowe i net oczywiście :D:D

Przemek
komentarz
komentarz

Jak do grania to odradzam panorame bo czesto zdazaja sie problemy typu rozjechany obraz.

Luki skajpłotek
komentarz
komentarz

no ale ja bym jednak wolał panoramę

rozjechany obraz?? hmm a dokładnie to że jak?

Luki skajpłotek
komentarz
komentarz

no ten drugi nawet nawet 22" hmm 5ms to też nie mało i wejście HDMI (chociaż nie jest mi koniecznie potrzebne ale kto wie) no i musi być koniecznie na DVI bo widziałem już taką beline 22" wszystko fajnie t wogle cena super ale klops bo na D-Sub :?

przydało by się jeszcze troche więcej propozycji jak możecie :D:D dzięki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.